Usta Oyuncu Ali Sürmeli, Çarpışma Dizisine Dahil Oldu

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü oynadığı 'Çarpışma' dizisinin kadrosuna usta oyuncu Ali Sürmeli'nin katılacağı ortaya çıktı.

25.02.2019 21:32 | Son Güncelleme: 25.02.2019 21:32

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü oynadığı 'Çarpışma' dizisinin kadrosuna usta bir oyuncu daha katıldı.

Usta Oyuncu Ali Sürmeli, Çarpışma Dizisine Dahil Oldu

CANSIZ KARAKTERİNE HAYAT VERECEK

Ay Yapım'ın Show TV için çektiği dizide 'Kadir Adalı'nın (Kıvanç Tatlıtuğ) annesi Asiye rolünü usta tiyatrocu Şebnem Sönmez canlandırmaya başlamıştı. Bu haftaki bölümde de Kadir kendisini kundakta bir bebekken terk eden annesini yıllar sonra karşında görecek. 'Çarpışma'ya ayrıca Kadir'in babası 'Cansız' dahil olacak. Kadir son bölümde hücre evi saldırısını organize eden tepe ismin Cansız olduğunu öğrenmiş ve büyük bir öfkeyle onun peşine düşmüştü. Cansız karakterini kimin canlandıracağı ise merak konusuydu. Role usta oyuncu Ali Sürmeli'nin hayat vereceği ortaya çıktı.

Usta Oyuncu Ali Sürmeli, Çarpışma Dizisine Dahil Oldu
Usta Oyuncu Ali Sürmeli, Çarpışma Dizisine Dahil Oldu
Yorumlar (15)
FURKAN: bence musa uzunlar olmalıydı
AYNUR: cok dogru bir secim ''cansiz'' karakteri icin. Ali Sürmeli mükemmel bir oyuncu ve tamamen bu karaktere uygun bence. Fakat babasini biraz erken bulmadi mi kadir. . . yoksa final sinyali mi bu :( Yalniz özellikle Dövüs sahnelerini biraz daha gercekci yaparsaniz daha inandirici olur bazi sahneler. Malkocoglu gibi 20 tane adama kadirin tek basina dalmasi biraz fazla hayalperest oluyor :D
SAADET: Final yok yalan haber olduğunu defalarca 1. ağızdan paylaştılar. Sezon sonuna kadar sürecek merak etmeyin. Tamam kadir onca adama dalıyor ama öfkesinden ve sonunda dayak yiyor tabi. Yamaçı desen neyse ama burada rekabet yani çarpışma dizisinde rekabet çok güzel gidiyor.
0 3