Usta oyuncu Nursel Köse Almanya'da saldırıya uğradı

Başarılı oyuncu Nursel Köse, son verdiği röportajda "Sokakta etrafımı çevirip, tükürüp, tartakladılar" diyerek Almanya'da uğradığı saldırıyı anlattı.

15.08.2019 15:48
Usta oyuncu Nursel Köse Almanya'da saldırıya uğradı

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Avlu'da başrol oynayan oyuncu Nursel Köse, son verdiği röportajda Almanya'da sokakta yürürken 2-3 kere saldırıya uğrayıp yüzüne tükürüldüğünü söyledi.

"YÜZÜME TÜKÜRÜP, TARTAKLADILAR"

Milliyet'e konuşan oyuncu, Almanya'da yaşadığı çirkin saldırıyı şu sözlerle anlattı: "Sokakta 2-3 kere dazlaklar, kara kaş ve gözüm olduğu için etrafımı çevirip, tükürüp, tartakladı. Her seferinde ramak kala Allah yüzüme baktı da, kurtuldum. Almanya'dan soğuma nedenlerimden biridir bu."

"DAZLAK VE FAŞİSTE TAHAMMÜL EDEMEM"

Yaşadığı saldırıdan çok etkilenen oyuncu, sözlerine"Çok travma ve korkular yaşadım. Rüyalarıma girdi. Dazlak ve faşiste tahammül edemem" diyerek devam etti.

Usta oyuncu Nursel Köse Almanya'da saldırıya uğradı

Nursel Köse, Almanya, Star, TV, Magazin

YORUMLAR (38)
TURŞUBİDONU: BEN OLSAM SIÇARDIM:))))
MURO 1: ULKEMIZE SIGMAMISMI BIZIM PARALARI ALIYORLAR AVRUPADA YIYORLAR CENNET VATANDA NEYI ARAYIPTA BULAMADILAR ????? SEN QNLADIN KOHTEHOR
CENNET VATAN: dünyanın her yerinde türk fink atarken en çok türkün bulunduğu almanyaya gitmiş çok mu? bayburta gitse almanyadan daha az türk bulurdu herhal. valla dünya cehenneme döndü işte bi tek bizim bura cennet kaldı çok şükür! senin cebinde paran olsa almanyaya burun kıvırırdın orası ne ki. sen anladın derken kime yazdın ben onu anlamadım. bu kadar muğlak ifadeler . . . kohtehor ne? köftehor mu diyecedin allasen. . . (allah senin iyiliğini versin muro) hadi kal sağlıcakla yurdum insanı
MURO 1: TIPEBAK CAY DEMLE NE CIRKIN KARI
NİRVANA: Dünyanın tarih boyunca iki tane belası olmuş . faşizme varan milliyetçilik ve yine faşizme varan din . Bütün cinayetler din ve milliyet için işlenmiş .
NUSRET: Yalancinin!!!! Ben 40 yildir yasiyorum karsilasmadim bu kadar yalan olmaz !!!
TR: Sallama Nusret! Asıl sen yalan atıyorsun. Başımıza neler geldi bizim son 20 yıldır Almanya’da. Ya sen körsün, yada Alman hayranısın.
GÜL: Almanyada kac yabanci öldürüldü, evleri yakildi cocuklar yakildi diz nerdeydiniz acaba? Her mayis son haftasinda Solinge gidin anlarsiniz. Bunu anlamadisaniz gidin insanfirinlari görün milyonlarca insanin kül edilis yerlerei ve bos konusmayin
YEŞİM: Nusret biz de 40 yıldır Almanya’da yaşıyoruz ve çok karşılaştık böyle olaylarla. Asıl sen yalan atma. Senin başına gelmemiş olabilir, gelen çok var.
GÖZÜNÜ AÇ: 40 yıldır yaşayıp Alamanyalılardan daha vazla almanyalı olan şahıs, 1993 yılında oradaydın herhalde 5 Türk yakılarak öldürüldüğünde, 2000-2007 yılları arasında 9 Türk esnaf neo nazi çetesi tarafından da öldürüldüğünde de oradaydın, Türkçe konuştukları için iki kadnın saldırıya uğradığında da oradaydın, vs vs. bunun gibi yüzlerce olay var da senin kafan vicdanın nerede o ayrı bir soru.
Tüm 38 yorumu okumak için tıklayın