Usta Oyuncu Şebnem Sönmez, Çarpışma'nın Kadrosuna Dahil Oldu

Show TV'nin nefes kesen dizisi Çarpışma'ya usta oyuncu Şebnem Dönmez transfer oldu. Sönmez, Kadir Adalı'nın (Kıvanç Tatlıtuğ) annesi 'Sare' karakterine hayat verecek.

25.01.2019 10:32 | Son Güncelleme: 25.01.2019 10:34

Ay Yapım'ın, Show TV'de ekrana gelen, her hafta daha da artan heyecanı, yüksek temposu ve çarpıcı sahneleriyle izleyicilerini ekrana kilitleyen dizisi 'Çarpışma' son bölümüyle yine nefes kesti.

VELİ, ADALI'NIN ANNESİNİN YAŞADIĞINI SÖYLEDİ

Yayınlanan son bölümde, Kadir Adalı, Veli'nin Zeynep'e olan zaafını sezdi, bunu da kullanarak Aylin'i kurtarmak için bir plan yaptı ve Veli'nin yerini tespit etti. Adalı ile Veli arasında çatışma çıktı. Veli ağır yaralandı. Bilinci kapanmadan hemen önce Veli, Adalı'ya annesinin yaşadığını ve yerini bildiğini söylemesi, Adalı'nın annesinin diziye dahil olacağının ipucunu verdi.

Usta Oyuncu Şebnem Sönmez, Çarpışma'nın Kadrosuna Dahil Oldu

KADİR ADALI'NIN ANNESİNİ OYNAYACAK

Dizinin bir sonraki bölümünde ise ekibe usta bir oyuncunun katıldığı öğrenildi. 'Çarpışma'nın hikâyesine Kadir Adalı'nın (Kıvanç Tatlıtuğ) annesi 'Sare' karakteri dahil olacak. Bu role ise usta oyuncu Şebnem Sönmez'in hayat vereceği konuşuluyor.

Usta Oyuncu Şebnem Sönmez Çarpışma'nın Kadrosuna Dahil Oldu
Usta Oyuncu Şebnem Sönmez, Çarpışma’nın Kadrosuna Dahil Oldu
Yorumlar (10)
HULYA: Bence çok güzel merakla izliyorum
NİYEKİNE: çok çok iyi burada iyi demişlerdi başladım artık. ama önce kızım ve ben
KUZGUN: Bir iki kere açtım hiç ilgimi çekmedi. Kıvanç zengin evin şımarık oğlu olmalı , yanlış senaryo seçiyor. O oyunculuğu konuşturmak istiyor ama yakışmıyor.