Üstünsalih: Aklımızdan Feyenoord Geçiyordu, Napoli ile Eşleştik

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, UEFA Avrupa Ligi 2. turunda, performans olarak kendilerine benzeyen bir rakiple eşleştiklerini söyledi.

15.12.2014 16:52 | Son Güncelleme: 15.12.2014 17:04Üstünsalih: Aklımızdan Feyenoord Geçiyordu, Napoli ile Eşleştik
Kulübü Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, UEFA Ligi 2'nci turunda performans olarak da kendilerine benzeyen bir rakiple eşleştiklerini söyledi. Üstünsalih, aslında gönüllerinden geçen rakibin ise Hollanda temsilcisi olduğunu bildirdi.

UEFA Avrupa Ligi 2'nci turunda eşleştikleri İtalyan takımı Napoli'yi yakından tanıdıklarını belirten Üstünsalih, "Napoli de Trabzon'a çok benzeyen bir şehir. İtalya'nın önemli bir takımı. Bir şehir takımı. Biz de Trabzon'un takımıyız. Amacımız finale yürümek. Rakip ismi bu hedef yolunda farketmiyordu bizim için. Çıkıp futbolumuzu oynayıp Varşova'ya tekrar gitmek istiyoruz. Legia maçı için Varşova’ya soğuk bir havada gittik. Bu kez sıcak bir mayıs gününde Varşova'ya gitmek istiyoruz. Kura öncesinde soğuk iklim takımı olsun istemiyorduk. Aklımızdan Feyenoord geçiyordu. Neticede Napoli ile eşleştik. İtalyanları biliyoruz. Performans olarak da bize benzeyen bir rakip çektik. İnşallah anlımızın akıyla çıkarız eşleşmeden." dedi.

Abdi Serdar Üstünsalih, Trabzonspor, Feyenoord, Avrupa, Spor

Kaynak: CİHAN

HABER YORUMLARI
13.11.2019 18:05:17