15.05.2019 09:27

Üzerine Televizyon Düşen 2 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti

Adana'da televizyon masasının çekmecesini çeken 2 yaşındaki çocuk, televizyonun üzerine düşmesi sonucu feci şekilde can verdi. Kanlar içinde kalan çocuğunu gören anne, feryat etti.

Adana'da televizyon masasının çekmecesini çeken 2 yaşındaki çocuk televizyonun üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

SURİYE'DEKİ SAVAŞTAN KAÇTILAR

Olay, Seyhan ilçesine bağlı Yenibey Mahallesinde meydana geldi. 6 yıl önce Suriye'deki iç savaştan kaçan 25 yaşındaki Fatma Hamide ve 39 yaşındaki kocası Vail Idılbi, Halep'ten Adana'ya geldi. Bir kız bir erkek çocuğu olan çiftin Adana'da 2017 yılında Muhammed Idılbi ismini verdikleri bir erkek çocukları daha oldu.

ANNESİ ÇOCUĞUNU KANLAR İÇİNDE BULDU

Yenibey Mahallesinde tek odalı 2 metrekarelik bir evde yaşayan ailenin çocukları Muhammed Idılbi, televizyon masasının çekmecesiyle oynamaya başladı. Bu sırada masanın üzerindeki televizyon çocuğun üzerine düştü. Televizyonun altında kanlar içindeki çocuğunu gören annesi feryat etti.

HASTANEYE KALDIRILAN ÇOCUK HAYATINI KAYBETTİ

Hemen eve koşan komşuları ambulansa haber verdi. Olay yerine gelen ambulans ile özel bir hastaneye kaldırılan 2 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Muhammed Idılbi'nin cenazesi ailesi tarafından Küçükoba Mezarlığında toprağa verildi.

AİLE, ÇOCUKLARINI KAYBETTİKLERİ EVİ TERK ETTİ

Anne ve baba çocuklarını kaybettikleri evi terk ederek akrabalarına gitti. Çocuğun kuzeni Muhanned Idılbi, çocuğun çekmece ile oynarken televizyonun düşmesi sonucu öldüğünü anlattı.

Üzerine Televizyon Düşen 2 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti
Kaynak: İHA
Seyhan, Adana, TV, 3. Sayfa, Güncel

YORUMLAR