Vali Yerlikaya'dan Mustafa Kara'ya Ziyaret

Vali Yerlikaya, Rektör Prof. Dr. Ali Gür ve doktorların de eşlik ettiği ziyarette Mustafa Kara'ya "geçmiş olsun" diyerek, acil şifalar temennisinde bulundu.

Vali Yerlikaya'dan Mustafa Kara'ya Ziyaret
22.01.2018 15:27 | Son Güncelleme: 22.01.2018 15:27

Vali Ali Yerlikaya, Suriye'nin Afrin bölgesine gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekâtı'nın 2. gününde PKK/KCK/PYD-YPG terör bölgesinden Kilis ilimize yapılan roketli saldırıda yaralanan Mustafa Kara adlı vatandaşımızı tedavi gördüğü Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret etti.

Mustafa Kara'nın tedavi süreci hakkında doktorlarından bilgi alan Vali Yerlikaya, "İnanıyorum ki hastanemizde verilecek tedavi hizmetleriyle en kısa sürede tekrar sağlığınıza kavuşacaksınız. Devletimiz bütün imkânlarıyla yanınızdadır. Allah'tan acil şifalar diliyorum.

Kahraman Mehmetçiklerimiz, terör örgütlerine karşı milletimizin gönlünden geçeleri en güzel şekilde hayata geçirecek ve bölgemize yönelik terör saldırılarını önleyeceklerdir. Sizler müsterih olun." dedi.

Mustafa Kara'da Vali Yerlikaya'ya ziyaretleri için teşekkür ederek, "Devletimiz, milletimiz sağ olsun. Allah Mehmetçiklerimizi muzaffer eylesin." dedi.

Kaynak: Bültenler