Van'da Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu Konseri

Van'da sahne alan Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattılar.

23.04.2013 09:50Van'da Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu Konseri
Van'da sahne alan Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattılar.

Toplum Kültür ve Sanat Derneği, Inn Royal Menajerlik ve Organizasyon ile Sürmenaj Medyapım ortaklığıyla Büyük Urartu Oteli'nde düzenlenen konserde Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu sahne aldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konserde, sanatçılar okuduğu birbirinden güzel şarkılarla hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattılar. Sanatçıların seslendirdiği şarkılara eşlik eden vatandaşlar, aynı zamanda cep telefonlarıyla bol bol kayıt yaptılar. Konser sonunda bir konuşma yapan Van Toplum Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Murat Oto, Van'ın sanatsal ve kültürel faaliyetler bakımından batı illerine nazaran zayıf kaldığını söyledi. Dernek ve diğer organizasyon şirketleriyle ilde kültürel ve sanatsal faaliyetlere katkı sağlamak amacıyla bu tür etkinlikler düzenlediklerini vurgulayan Murat Oto, Van Toplum Kültür ve Sanat Derneği'nin 18 yıldır bu tür etkinlikler yaptığının altını çizdi. Oto, "Bu amaçla dünyada ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu'nu konser vermek üzere ilimize davet ettik. Yüksek bir katılım gerçekleşti" dedi.

Bu tür etkinliklerin ileriki zamanlarda da devam edeceğini dile getiren Oto, konsere vatandaşların gösterdiği ilgiden dolayı şükranlarını sundu.

İlde bu tür etkinliklerin kendilerini mutlu ettiğini belirten vatandaşlar ise, böyle bir konserin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiler. - VAN

İsmail Hakkı Demircioğlu, Erkan Oğur, Med Yapım, Van, Yerel

Kaynak: İHA

21.10.2019 17:55:09