Varşova'ya Gitmeyi Planlıyoruz"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Üstünsalih: "Daha sıcak iklimlerde oynayıp, mayıs ayında tekrar Varşova'ya gitmeyi planlıyoruz" "Kuradan memnunuz. Şansımızın yüzde 80 olduğunu düşünüyorum"

15.12.2014 16:26 | Son Güncelleme: 15.12.2014 16:26Varşova'ya Gitmeyi Planlıyoruz
Kulübü Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, UEFA Ligi ikinci turunda İtalya'nın takımıyla eşleşmeleri hakkında, "Mayıs ayında tekrar Varşova'ya gitmeyi planlıyoruz" dedi.

Üstünsalih, İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA Genel Merkezi'nde gerçekleştirilen kura çekiminin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, "Açıkçası takımları sıralamıştım. O sıralamada Napoli orta bir yerdeydi. Gönlümden geçen takım Feyenoord'du ama Napoli oldu" ifadelerini kullandı.

Grup maçlarında iki kez Polonya ekibi Legia Varşova ile karşılaştıklarını hatırlatan Üstünsalih, "Biz bu hafta Varşova'dan geldik. Çok soğuktu. Daha sıcak iklimlerde oynayıp, mayıs ayında tekrar Varşova'ya gitmeyi planlıyoruz" diye konuştu.

Trabzonspor'un tur şansıyla ilgili de Üstünsalih, "Kuradan memnunuz. Şansımızın yüzde 80 olduğunu düşünüyorum. Motivasyon açısından takımın havası iyi" değerlendirmesini yaptı.

UEFA Avrupa Ligi finali, 27 Mayıs 2015'te Polonya'nın başkenti Varşova'da oynanacak. - Cenevre

Abdi Serdar Üstünsalih, Trabzonspor, Avrupa, Napoli, Spor

Kaynak: AA

HABER YORUMLARI
13.11.2019 02:20:36