Vialand Emitt 2018'de Yerini Alıyor

Vialand projesiyle Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) ziyaretçilerini ağırlayacak.

25.01.2018 13:55Vialand Emitt 2018'de Yerini Alıyor

Dünyanın en iyi beş turizm fuarı arasında yer alan EMITT, bu yıl 25-28 Ocak tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Konferans Merkezi'nde gerçekleşiyor. Turizm, perakende ve eğlence sektörünün önemli temsilcilerinden Gürsoy Grup, fuar kapsamında Vialand projesini ziyaretçilerle buluşturuyor.

AVM sektöründe ilklerin temsilcisi olan Gürsoy Grup, Tema Park, AVM ve gösteri merkezini bir araya getiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan Vialand'in standında EMITT 2018'in ziyaretçilerini ağırlayacak.

Türk turizmine çok ciddi katma değer sağladıklarını belirten Vialand ve Venezia Mega Outlet Genel Müdürü Cenk Hayırlıoğlu; "EMITT, her geçen yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla turizm sektörünün büyümesine doğrudan katkı sağlıyor. Bu anlamda EMITT ile örtüşen bir misyonumuz var. Çünkü biz de Gürsoy Grup çatısı altında faaliyet gösteren, kendi alanında ilk olan ve turizm sektöründe katma değer yaratan Vialand ve Venezia Mega Outlet gibi iki özel projeyi yönetiyoruz. Özellikle Vialand, İstanbul'un markalaşmasına çok ciddi katkı sunuyor. Misyon ve vizyonumuz çerçevesinde yatırımlarımızı genişletmeye, markalarımızla birlikte turizm sektörüne katkı sunmaya devam edeceğiz" dedi.

Fuar süresince Vialand standında çeşitli aktiviteler gerçekleştirilecek. Vialand Tema Park'ın maskotları, fuar ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak ve stant içerisinde kurulacak sahnede Prof. Apostrof isimli maskotun özel gösterisi gerçekleştirilecek. Standı ziyaret edenler bir taraftan eğlenirken, diğer taraftan Çarkıfelek yarışması ile Tema Park ve Jungle İstanbul biletinin yanı sıra çeşitli hediyeler kazanacak.


Tema Vakfı, İstanbul, Güncel

Kaynak: Bültenler

19.10.2019 09:38:40