14 Temmuz 2018, 13:23

Vicdansız Sürücü Çarptığı Köpeği Bırakıp, Kayıplara Karıştı

Vicdansız sürücü çarptığı köpeği bırakıp, kayıplara karıştı Isparta'da 'İnsanlık ölmüş' dedirten cinsten kazaISPARTA - Duyarsız bir sürücünün aracıyla çarptıktan sonra olay yerinde kanlar içinde bıraktığı köpeğin durumu yürekleri sızlattı.

Vicdansız sürücü çarptığı köpeği bırakıp, kayıplara karıştı
Isparta'da 'İnsanlık ölmüş' dedirten cinsten kaza

ISPARTA - Duyarsız bir sürücünün aracıyla çarptıktan sonra olay yerinde kanlar içinde bıraktığı köpeğin durumu yürekleri sızlattı. Vicdansız sürücü kayıplara karışırken, Isparta Sokak Hayvanlarını Koruma Gönüllüleri ise sürücünün bulunması için çalışma başlattı.
Isparta'nın Gazikemal Mahallesi'ndeki 121.Cadde üzerinde seyreden plakası ve sürücüsünün ismi henüz belirlenemeyen bir araç, saat 01.00 sıralarında karşıdan karşıya geçmek isteyen köpeğe çarptı. Talihsiz hayvanın ayak ve vücudunun bazı bölgelerinde çarpmanın etkisiyle kırıklar oluşarak, kanlar içinde yerde kaldı. Olay yerine gelen duyarlı vatandaşlar bir süre yaralı köpekle ilgilenirken, emniyet ekipleri de yaralı hayvanın tedavisi için seferber oldular. Durumun haber verilmesiyle olay yerine Isparta Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nden ekip sevk edildi.
Yaralı köpeğin bulunduğu alana gelen nöbetçi veteriner hekim, bir süre hayvanı inceledikten sonra yüklediği araç ile merkeze götürdü. Çarpılan köpek yapılan tüm müdahalelere rağmen öldü.Çalışma başlatıldı.
Öte yandan, Isparta Sokak Hayvanlarını Koruma Gönüllülerinin ise köpeğe çarpıp kaçan sürücünün bulunması için çalıştığı öğrenildi. Isparta
14 Temmuz 2018 Cumartesi 13:23YORUMLAR