14 Temmuz 2018, 12:49

Videosunu Çeken Tacizci Yaşlı Adamı İfşa Eden Kadın: Rüyalarımda Görüyorum

İzmir'de, yaşlı adamın cep telefonuyla arkasından gizlice videosunu çektiğini fark eden ve bu görüntüleri sosyal medyadan yayınlayan kadın, "İki gecedir rüyamda görüyorum ve bu beni olumsuz etkiliyor" dedi.

İzmir'de, yaşlı adamın cep telefonuyla arkasından gizlice videosunu çektiğini fark eden ve bu görüntüleri sosyal medyadan yayınlayan A.T, "Kadınlarımız bu tür olaylar karşısında sessiz kalmasın. Olaydan sonra güçlü kalmaya çalıştım ancak rüyalarınıza engel olamıyorsunuz. İki gecedir rüyamda görüyorum ve bu beni olumsuz etkiliyor" dedi.

ARKAYA BAKTIM VE BİR KİŞİNİN BENİ ÇEKTİĞİNİ GÖRDÜM

Buca ilçesinde yaşlı bir adamın cep telefonuyla gizlice bir kadının videosunu çektiği ve kadının olayı fark etmesiyle şüpheliyi sosyal medyada ifşa etmesi çok konuşuldu. Olayın mağduru A.T. (22), yaşadığı şoku hala üzeriden atamadığını söyledi. Olayın rüyalarına girdiğini ve bu durumun kendisini olumsuz yönde etkilediğini ifade eden A.T., "Arkadaşımla birlikte 20.30 sularında iş yerimden çıkıp evlerimize doğru yürümeye başladık. Daha sonra arkadaşım ile ayrıldık. Arkadan bir hareketlilik hissedince cep telefonumun ön kamerasıyla arkaya baktım ve bir kişinin beni çektiğini gördüm.

"FOTOĞRAF GALERİSİNDE KENDİ FOTOĞRAFLARIMI GÖRDÜM"

Önce yönünü değiştirir gibi yaptı, sonra beni takip etmeye devam etti. Ben de cep telefonumun video kısmını açıp çektiği görüntüyü silmesini istedim. Fotoğraf galerisinde kendi fotoğraflarımı gördüm. Adam sonra koşmaya başladı ben de peşinden koştum daha sonra çevredekilerin yardımıyla yakalayıp polise haber verdik ve şahsı alıp götürdüler. Yaşananlara hala inanamıyorum" dedi.

"SERBEST BIRAKILMASI ŞOKE ETTİ"

Kendisini gizlice çeken şüphelinin serbest bırakıldığını öğrendiğini ve şoka uğradığını aktaran talihsiz kadın, "Ertesi gün karakola gittiğimde şahsın serbest bırakıldığını öğrendim. Kendi fotoğrafları silmek için telefonunu aldığımda başka kadınların da görüntülerinin olduğunu gördüğümü de iletmiştim ancak oradaki görevliler bana kişinin savcılık kararıyla serbest bırakıldığını söylediler" ifadelerini kullandı.

"İKİ GECEDİR RÜYAMDA GÖRÜYORUM"

Taciz şüphelisinin kendisinden özür dilemediğini aktaran A.T., olayın kendisini olumsuz etkilediğinin altını çizerek, "Benden hiçbir şekilde özür dilemediği gibi kaşlarını çatıp ters ters yüzüme baktı. Olaydan sonra güçlü kalmaya çalıştım. Ancak rüyalarınıza engel olamıyorsunuz. İki gecedir rüyamda görüyorum ve bu beni olumsuz etkiliyor. Biz sustukça bu olaylar daha artacaktır. Kadınlarımız ne olacak ne bitecek diye korkmasınlar. Çocuklarımızı da bilinçlendirmeliyiz. Olayların üzerine gittikçe bu tarz insanlar azalacaktır" şeklinde konuştu.

İzmir
14 Temmuz 2018 Cumartesi 12:49YORUMLAR (29)
ADINIZI YAZIN: Yani arkadaşlar size göre hikaye palavra olabilir ama böyle şeyler ülkemizde oluyor farkında mısınız bilmiyorum ki görmüşse her türlü bir cezası olmalı yoksa diğer pislikler de bir şekilde olayların içinden sıyrılır
KITLAMA: ulen insan musveddeleri butda yapan adam mi hakli yuh size.adamin bunu cektigine dair videolar var hatta baskasinin bile var.neymis kiz sikayetci olmamis.olsa nolacak cezasi mi var ya da niye kamu davasi olmuyor.siz bun sorgulamayin adami savunun.illa ablan karin mi olmasi lazim hakli olmak icin.evet ulke olarak sapikligimiz ust duzeyde nedeni ne bende bilmiyorum.gidisat iyi degil.her gun bir kacirilma tecavuz ahlaksizlik haberi kal geldi artik
CAN CANER: Yav burda bir sapıklık var ve cezai bir işlem olmaya bilirde adam benim hobim ben insanları çekiyorum der çünkü etek altı bir hareket yok maalesef burda böyle işin bu tarafına kadar bir sıkıntı yok Ama ablanın röportajını izledinizmi bilmiyorum ama sürekli arkadaşımla işten çıktım eve gidiyorduk ayrıldık dahilinde bilmem ne oldu dahilinde şöyle oldu dahilinde böyle oldu dahilinde Dahil ve dahilinde bunlar iç içinde anlamına gelen kelimelerdir kadın sürekli aynı kelimeyi kullanıyor sanki biraz senaryo var gibi geliyor zaten röportajin daha gelişme bölümünde bu kelimeyi kullanıyor işin ilginci olayı anlatması gereken kare iki dakikalık bir kare kadın taaaa sabah erken kalktigindan arkadaşıyla buluştuğunda başlıyor anlatmaya bence bu biraz hikaye insanları manipüle ediyorlar bana öyle geldi sizi bilmem ülke notu bb ye indi bak sen yarın dolara ama abalnjn derdi başka maden böyle birşey var neden suç duyurusu da bulunmadı? Neden ailenden kimseyi cagirmadan yanına?(olay esnasında olmasa bile sonrasında) Madem ailenden çekiniyordu ifşa olmak isteniyordun zaten ses tonun ve sürekli DAHİLİNDE demen seni ifşa etmezmiş? Bence bu tamamen kurgu insanların algısını değiştirmek bak yarın bu kadın da o amca da meşhur olur bir dizi yada show programı yaparlar hatta beraberdir yapabilirler acaba o amca ünlü biri olsa ve bu kızı kameraya çekse yine aynı tepkiyi veririmi
EKSEN: Ayrıca sen şikayetçi olmadan ve karakola gitmeden adama polis nasıl işlem yapabilmiş garip..Çok fazla tutarsızlık var hikayede..
YAŞLI ADAM ÖYLE ŞEY YAPMAZ: Bide yaşlı adamı dinleyelim milyonlarca porno sitesi var adam seni çekti sende yakaladın adam profesyonel olsa nerden yakalıyacan bunda iftira seziyorum sen 10 km hızla yürüsen o 3 km hızla yürür sana yetişemez hemde yön değişiyon bu adam birdahakine yanına gelip devam ediyor çift sorguya alın bu kızımızı Komsel Kemal
Tüm 29 yorumu okumak için tıklayın