Volkan Demirel'in Galatasaray göndermesi, sarı-kırmızılıları kızdırdı

Fenerbahçe'de antrenör olarak görev alan Volkan Demirel, Galatasaray derbisi öncesinde yine gündeme oturdu. Eşi Zeynep Demirel'le Fenerbahçe'nin YouTube kanalına konuk olan Volkan Demirel, sorulan bir soruya verdiği yanıtla Galatasaraylıları kızdırdı.

14.02.2020 14:43 | Son Güncelleme: 14.02.2020 14:46

Kulübü, resmi YouTube kanalı üzerinden 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir içerik yayınladı. 14 Şubat Sevgililer Günü özel bölümüne Zeynep - Volkan Demirel çifti ile Damla - Melih Mahmutoğlu çifti konuk oldu.

Çiftlerin birbirlerine özel ve eğlenceli sorular yöneltildiği bölümde Volkan Demirel, Melih Mahmutoğlu'nun sorduğu bir soruya verdiği cevabıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

FARKLI CEVAPLAR VERDİLER

Melih Mahmutoğlu, Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'e format gereği "Volkan'ı tribünden canlı izlediğin ilk maç hangisiydi?" sorusunu yöneltti. Çiftin birbirinden farklı cevaplar vermesiyle gülüşmeler yaşanırken, bu esnada Volkan Demirel'den Galatasaray'a gönderme geldi.

Zeynep Demirel, Volkan Demirel'i tribünden izlediği ilk maçın Fenerbahçe - Galatasaray mücadelesi olduğunu söyledi. Ancak Volkan Demirel, eşinin hatasını düzelterek kendisini tribünden izlediği ilk müsabakanın Fenerbahçe - Gaziantep maçı olduğunu hatırlattı.

"GALATASARAY'I ZATEN YENMİŞİZDİR"

Maçların skorları sorulan Volkan Demirel, "Gaziantep maçını 3-1 kazandık. Galatasaray'ı da zaten yenmişizdir" diyerek sarı kırmızılı taraftarları kızdırdı.

Volkan Demirel'in Galatasaray göndermesi, sarı-kırmızılıları kızdırdı

Zeynep Demirel, Volkan Demirel, Galatasaray, Fenerbahçe, Spor


HABER YORUMLARI (81)
YENİCERİ:Sneijderin kalesine iki tane s 400 füzesi gönderdiği çocuk değilmi bu
KİM:ininden çıktı sonunda senede iki defa çıkar böyle
SESSİZ:Biz fener gibi olmadık hiç de olmayacağız hâk eden kazansın sonuçta bütün lig takımları bizim canımız hepsini destekliyoruz her sene farklı takim lider olsun
ARDİYECİ:Türk futbolunun şu anki durumu bunun gibi kutuplaşmış bencil insanlardır kazansada kaybetsede takdir etmeyi bilmeyen bu şahsiyetler holiganizmi hep tetiklemişlerdir. Bu yüzdendir sağ sol davası gibi kin ve nefret tohumlarını devamlı büyütmek zorunda kaldık sportmen adı üstünde spor kişisi bunlar spor kişisi değil dir. O yüzden bunun gibi insanları lütfen ciddiye alıp kardeşliğimizi zedelemeyelim . Üzerinde Türk bayrağı taşıyan her takım bizim takımımızdır.
AYİ VOLKAN:Ben Volkan Ben ayiyim
CİMBOM:KUPA KALDIRDIĞIMIZDA SAHANIZDA AĞLARKEN SEVİGİLİDE ORDAMIYDI VOLKAN HÜÜHÜHHÜ :D
ÜNİ GFB:sen yorum yapma türkiye ligine cok fıransızsınız ;)
DOĞRUCU DAVUT:ADAMSIN SEN YAA ADAMMMMM
FENEVVVV Lİ:Sen de haklısın, adam görmediğin için
AAAA:Gercekten adam mi
Tüm 81 yorumu okumak için tıklayın
22.02.2020 07:55:55