Yangında mahsur kalan yabancı uyruklu bir kişi pencereden kaçarak kurtuldu

Beyoğlu'nda iki katlı binada çıkan yangında dumanlar bitişik binayı da sardı. Evinde mahsur kalan yabancı uyruklu bir kişi pencere demirlerinden aşağı inerek kurtuldu.

05.12.2019 13:45 | Son Güncelleme: 05.12.2019 13:53

'nda iki katlı binanın çatısında yangın çıktı. Bitişik binayı saran duman nedeniyle mahsur kalan bir kişi pencere demirlerine tutunarak aşağı indi. Vatandaşlar itfaiye ekiplerine yardım etmek için seferber oldu.

PENCEREDEN KURTULDU

Mahallesi Saksağan Sokakta bulunan iki katlı bir binanın çatısında saat 12.00 sıralarında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangını görenler polis ve itfaiye ekiplerine verdi. Bir anda büyüyen yangın nedeniyle bitişikte bulunan binayı duman kapladı. Duman nedeniyle evinde mahsur kalan yabancı uyruklu bir kişi pencere demirlerine tutunarak aşağıya inmeyi başardı.

YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ

Bu sırada gelen itfaiye ekipleri de yangına müdahale etmek için hazırlanırken vatandaşlar da itfaiye ekiplerine yardım etmek için seferber oldu. Yangın itfaiye ekiplerinin 20 dakikalık çalışması sonucunda söndürüldü.

Yan binadaki evinde dumandan etkilenen bir kadın ambulansa alınarak ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Yangın nedeniyle yaşanan panik anları ve yabancı uyruklu kişinin yangından kaçmak için pencere demirlerine tutunarak aşağı inmesi kameraya yansıdı.

Yangında mahsur kalan yabancı uyruklu bir kişi pencereden kaçarak kurtuldu

Yenişehir, İtfaiye, Beyoğlu, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: DHA


HABER YORUMLARI
23.01.2020 01:20:16