Yaralı Kuşlar 37. Bölüm Fragmanı

Yaralı Kuşlar 37. Bölüm Fragmanı yayında!

21.05.2019 09:02
Yaralı Kuşlar 37. Bölüm Fragmanı yayında! Ömer'in Levent'in oğlu olduğu kesinleşiyor mu?

Melis ve Hülya Levent'ten ve Ömer'den aldıkları örneklerle babalık testi yaptırıyor. Dilsiz'in annesi Dilsiz'i buluyor. Ancak küçük çocuk annesinden beklediği karşılığı alamıyor! Doğan ise Ayşe'yi rahat bırakmıyor. Cemil ise bu durumdan oldukça rahatsız oluyor. Tekin, Ayşe'yi rahat bırakması konusunda Doğan'ı sert bir tokat atarak uyarıyor. Babalık testi sonuçlanıyor ve Hülya oldukça şaşırıyor!

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar'ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D'de ekrana gelecek.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer'in, ablası bildiği Meryem'le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer'in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Yapım: Stellar Yapım

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar

Hikaye-Öykü: Meryem Temiz, Sinem Şengünü, Yasemin İnal Avcı

Senaryo: Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünsal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız

Yönetmen: Cem Tabak

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)
Yaralı Kuşlar 37. Bölüm Fragmanı

Meryem, TV

Kaynak: DailyMotion.com

19.10.2019 04:59:34