"Yarın Hava Nasıl Olacak" Sorusuna En İsabetli Yanıt Aranıyor

Aygaz'ın "Yarın hava nasıl olacak" sorusuyla iklim değişikliğini konu alan sosyal sorumluluk projesinin ikinci etabı Pazartesi günü Ankara'da başlıyor

20.05.2011 12:35 | Son Güncelleme: 20.05.2011 12:35
Aygaz'ın "Yarın hava nasıl olacak" sorusuyla iklim değişikliğini konu alan sosyal sorumluluk projesinin ikinci etabı Pazartesi günü Ankara'da başlıyor.

İklim değişikliği ile ilgili toplumsal duyarlılık yaratarak, daha sorumlu ve sürdürülebilir tüketim alışkanlıkları yaygınlaşıyor. Aygaz bu amaçla Çevre ve Orman Bakanlığı'nın himayesinde, "Yarın hava nasıl olacak" sorusuyla iklim değişikliğini konu alan sosyal sorumluluk projesinin ikinci etabını Ankara'da hayata geçiriyor.

Lobby Uluslararası Halkla İlişkiler Tanıtım Organizasyon Hizmetleri A. Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre, Ankara Antares AVM Otoparkı'nda kurulacak olan Gökyüzü Çadırı, 23 Mayıs Pazartesi gününden başlayarak, beş gün boyunca Ankaralılara iklim değişikliğinin ülke ve dünyaya etkileri konusunda bilgi aktaracak.

Çevre ve Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mustafa Şahin ve İklim Değişikliği Dairesi Başkanı Fulya Somukıranoğlu'nun da katılacağı "Yarın hava nasıl olacak" bilgilendirme toplantısı, 23 Mayıs Pazartesi günü Ankara Divan Çukurhan Oteli'nde yapılacak.

Bölgesel Çevre Merkezi Türkiye tarafından tasarlanan iklim değişikliği eğitimlerinin sekizinci etabı da Ankara Antares AVM Otoparkı'nda gerçekleştirilecek. - Ankara

Güncel

Kaynak: ANKA

21.02.2020 00:43:51