Yasak Elma'da beyin yakan mantık hatası izleyiciyi güldürdü

Fox TV'nin entrikalarla dolu dizisi Yasak Elma, 3'üncü sezona beyin yakan mantık hatasıyla başladı. 8 ay sonrasının gösterildiği dizide mezar taşında yazan tarihin yanlış olması seyirciyi güldürdü.

11.09.2019 12:07

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade'nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma, yeni sezonuyla izleyicisiyle buluştu. Olayların bir türlü bitmediği dizinin 48. bölümünde yapılan mantık hatası ekran başındaki izleyicilerin dikkatini çekti.

MEZAR TAŞINDAKİ HATA İZLEYİCİYİ GÜLDÜRDÜ

Sezona bomba gibi düşen ve 8 ay sonrasının gösterildiği dizideki beyin yakan hata ise Ender'in mezar taşı oldu.

Sezon finalinde kimliği belirsiz bir kişi tarafından kafasına vurularak denize atılmıştı. Ender yani Şevval Şam diziden ayrıldı mı diye merak edilirken aslında Ender'in ölmediği, saklandığı herkesten saklandığı anlaşılmıştı.

OCAK AYINDA YAZLIK KIYAFETLERLE DOLAŞILIYOR

Ender'in mezar taşında ölüm tarihi olarak Mayıs ayının 27'si yazıyor olayların üzerinden tam 8 ay geçtiğine göre aylardan ocak olması gerekiyor. Aylardan Ocak olmasına rağmen tüm oyuncuların yazlık kıyafetler ve bronz tenleriyle dolaşması izleyici güldürdü.

Yasak Elma'da beyin yakan mantık hatası izleyiciyi güldürdü

yasak elma dizisi, Nesrin Cavadzade, Magazin

YORUMLAR(40)
HASRET DEĞİRMENCİ:Koskoca Cüneyt Arkın Bizanslılar Döneminde Tepesinden Uçak Geçirtiyorsa Kolundaki Saati ile kılıçla Savaşıyorsa Bence Bu Kadar Sorun Olmamalı Bu Dizi..Sonuçta Ekrana Baglıyor mu Bağliyor??
GÜLSÜM YAMAN:Adam gibi izlerseniz gereksiz yorumlarda yapmazsiniz
NEWS:Tırcı zamanın olsa sende kesin izleyecen.
BRÜTÜS:Bizim senaristler tam filmlik. Asıl onlara film çekilmeli.
DTY:kanal fox olunca saçmalık ve saçmalık. . . . . . . . . . . . . . . .
TIRCI OSMAN:bi şey olmaz abi izleyenler zaten beyinsiz, yollayın gitsin abi gider o abi
GÜLSÜM YAMAN:Tabi bi beyin sizde var
TAYYARE:odun kafalı
KASIM:Vaktiyle birisi krala maharetini göstermiş. 40 yıl uğraşıp uzaktan ipliği iğneye geçirmeyi başardım demiş. Kral 40 altın verip 40 sopa vurun demiş. Neden denilince, lüzumsuz bir işe 40 yılını harcadığın için demiş. Bende hiç bir işe yaramayan bir habere ve bir zırvalığa 2 dakika harcadım. Bu ahmaklığımdan dolayı 2 kırbacı hak ettim.
BİLMEM:kırbaç seviyo demekki
Tüm 40 yorumu okumak için tıklayın