Yasemin Özilhan Kıvanç'ın Doğum Günü Partisine Damga Vurdu

Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gece Başak Dizer'in düzenlediği partide 32'nci yaşını kutladı. Partiye, Yasemin Özilhan'ın derin yırtmaçlı mini elbisesi damga vurdu.

29.10.2015 09:45 | Son Güncelleme: 29.10.2015 10:15Yasemin Özilhan Kıvanç'ın Doğum Günü Partisine Damga Vurdu

Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gece 32'nci yaşını kutladı. Sevgilisi Başak Dizer'in organize ettiği partide oyuncuyu, ünlü dostları da yalnız bırakmadı.

ÜNLÜ İSİMLER KATILDI

Kıvanç Tatlıtuğ, yeni yaşını Asmalımescit'teki bir mekânda kutladı. Sevgilisi Başak Dizer'in organize ettiği doğum günü partisi için mekân tamamen kapatıldı. Partiye aralarında Zeynep Beşerler-Emir İçgören, Yasemin-İzzet Özilhan, Sedef Avcı-Kuvanç Kasavalı, Barış Falay, Rıza Kocaoğlu, Mehmet Erdem, Berk Erçer ve Tanem Sivar'ın bulunduğu ünlü isimler katıldı.

UĞURLU RAKAMI 8

Gecenin en ilginç ayrıntısı ise doğum günü pastasının '8' şeklinde olmasıydı. "Ezel" dizisinde "8" karakteriyle izleyici karşısına çıkan Tatlıtuğ'un aynı zamanda uğurlu rakamı "8" olduğundan dolayı pasta da bu şekilde tasarlandı. Saatler 00:00 olduğunda pastasını üfleyen ünlü oyuncuyu ilk tebrik eden Başak Dizer oldu.

YASEMİN ÖZİLHAN MİNİ ELBİSESİYLE

Yasemin Özilhan, derin yırtmaçlı mini elbisesiyle partinin en dikkat çekici isimlerinden oldu.

HAKİM BEY ŞARKISINI SÖYLEDİ

Pastasını üfledikten sonra mikrofonu eline alan Tatlıtuğ, Mehmet Erdem'le ile birlikte "Hakim Bey" şarkısını söyledi. Gecede Barış Falay da bir şarkı söyledi. Parti sonu mekandan sevgilisi Başak Dizer ve arkadaşlarıyla VIP minibüsüyle binerek ayrılan Tatlıtuğ, geceye Osmanbey'deki Aztek adlı mekanda devam etti. Mekan girişinde soruları yanıtlayan Tatlıtuğ, "doğum gününüz nasıl geçti" sorusuna "Eyvallah çok iyi geçti. Çok keyifliyli. Bütün dostlarım yanımdaydı, hepsine kucak dolu sevgiler" diye yanıtladı.Zeynep Beşerler, Kıvanç Tatlıtuğ, İzzet Özilhan, Barış Falay, Magazin

HABER YORUMLARI
28.01.2020 18:42:59