Yatırımcı Rehberi (9)

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisseler Kapanış Fiyatı Haftalık Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) İş Bankası (A) 34.560,10 44,00 103,39 İş Bankası (B) 3.

20.10.2018 11:27Yatırımcı Rehberi (9)
Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)34.560,1044,00103,39
İş Bankası (B)3.300,0076,28163,92
İş Bankası (C)4,161,22-37,72
İş Bankası (Kur.)50.000,10138,03546,36
İş Fin.Kir.2,4819,2377,96
İş Girişim2,1444,5922,99
İş GMYO0,88-1,12-28,08
İş Portföy BIST 30 HY BYF33,24-0,36-12,80
İş Y. Men. Değ.2,070,49-2,92
İş Yat. Ort.0,801,271,39
İşbir Holding192,907,175,10
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,24-4,00-40,00
İttifak Holding4,107,8975,97
İz Hayvancılık Tarım3,19-1,8567,89
İzmir Demir Çelik1,880,53-41,98
İzmir Fırça1,665,73-82,05
İzocam21,34-2,02-19,29
Jantsa Jant Sanayi26,962,20-12,32
Kafein Yazılım7,05-3,69
Kapital Yat. Holding1,809,0945,16
Kaplamin3,172,26-19,13
Kardemir (A)2,52-3,08-14,58
Kardemir (B)2,50-3,10-14,68
Kardemir (D)3,71-3,8915,58
Karel Elektronik4,25-2,07-26,85
Karsan Otomotiv1,290,78-17,31
Karsu Tekstil1,04-2,80-47,47
Karsusan Su Ürünleri San.4,40-2,44-11,11
Kartonsan332,40-0,1819,46
Katmerciler Ekipman6,57-0,45-45,07
Kent Gıda118,402,87-13,26
Kerevitaş Gıda1,961,55-54,11
Kervansaray Yat. Holding0,4240,0020,00
Kiler GMYO1,635,84-55,46
Klimasan Klima4,43-4,73-8,67
Koç Holding15,80-4,93-12,66
Konfrut Gıda23,805,7866,43
Konya Çimento186,504,13-26,86
Kordsa Teknik Tekstil10,785,0746,83
Koza Altın48,60-10,3327,23
Koza Madencilik5,80-5,84-9,94
Körfez GMYO1,071,90-35,54
Kristal Kola1,27-9,93-29,44
Kron Telekomünikasyon11,400,62-38,38
Kuştur Kuşadası Turizm13,455,3241,44
Kuyumcukent Gayrimenkul1,270,00-69,40
Kütahya Porselen5,4510,55-23,99
Lider Faktoring4,309,975,55
Link Bilgisayar8,850,91-37,94
Logo Yazılım32,100,31-45,36
Lokman Hekim Sağlık4,69-4,87-22,21
Lüks Kadife4,300,23-8,70
Makina Takım1,12-1,75-44,00
Mardin Çimento3,370,00-12,47
Marka Yatırım Holding0,63-1,56-62,72
Marmaris Altınyunus19,166,560,84
Marshall31,02-5,25-40,12
Martı GMYO0,603,45-71,70
Martı Otel0,581,75-36,96
Mavi Giyim38,289,68-33,27
Mazhar Zorlu Holding3,49-7,43-12,53
MCT Danışmanlık14,01-38,71133,50
Mega Polietilen3,70-0,80224,56
Menderes Tekstil0,651,56-21,69
Merit Turizm5,98-7,571,53
Merko Gıda0,80-3,61-39,85
Metal Gayrimenkul0,800,00-38,46
Metemtur Otelcilik1,11-1,77-25,00
Metro Holding0,9013,92-9,09
Metro Petrol ve Tesisleri1,540,65-44,00
Metro Yatırım Ortaklığı1,103,77-48,84
Migros Ticaret15,372,54-46,12
Milpa1,6312,41-24,54
Mistral GMYO2,3318,88-36,94
MLP Sağlık13,805,42
MMC San. ve Tic. Yat.0,96-5,88-30,94
Mondi Tire Kutsan2,24-4,2723,76
Net Holding2,2311,500,90
Netaş Telekom.7,75-0,64-51,07
Niğbaş Niğde Beton0,63-4,55-32,98
Nuh Çimento8,63-0,69-5,24
Nurol GMYO2,750,36-42,11
Odaş Elektrik3,39-0,29-43,50
Olmuksan-IP3,700,54-19,11
Orge Enerji Elektrik3,526,67-12,96
Orma Orman Mahsulleri0,83-5,68-26,55
Osmanlı Menkul1,65-0,60-47,45
Ostim Endüstriyel Yat1,02-7,27-37,42
Otokar77,70-0,38-35,63
Oyak Yat. Ort.0,94-2,08-5,06
Oylum Sınai Yatırımlar0,99-3,88-41,76
Özak GMYO2,470,005,56
Özbal Çelik Boru1,460,69-45,75
Özderici GMYO6,031,86727,75
Özerden Plastik2,902,116,61
Panora GMYO3,95-2,47-10,56
Park Elek.Madencilik2,650,38-36,45
Parsan23,166,5397,95
Pegasus22,10-10,96-34,62
Peker GMYO12,854,05
Penguen Gıda1,31-2,24-41,26
Pera GMYO0,51-3,77-42,05
Pergamon Dış Ticaret9,86-5,19157,45
Petkim5,461,30-18,65
Petrokent Turizm50,001,015,31
Pınar Et ve Un5,410,93-41,23
Pınar Su1,330,76-26,11
Pınar Süt6,841,48-43,54
Plastikkart2,200,46-23,88
Polisan Holding6,51-0,76-24,65
Politeknik Metal39,920,5519,88
Prizma Press Matbaacılık1,914,9517,90
QNB Finans Fin. Kir.3,69-2,89-5,38
QNB Finansbank5,031,41-7,92
Ral Yatırım Holding1,66-11,701,84
Ray Sigorta1,61-9,04-11,05
Reysaş GMYO0,70-1,41-44,88
Reysaş Lojistik0,76-1,30-40,63
Rhea Girişim0,561,82-50,00
Rodrigo Tekstil2,504,17-16,39
Royal Halı0,83-3,49-8,79
RTA Laboratuvarları2,064,04-25,36
Sabancı Holding7,742,79-28,34
Safkar Ege Soğutmacılık1,884,44
Salix Yatırım Holding5,159,57-33,97
Sanel Mühendislik1,490,00-12,87
Sanifoam Sünger1,190,85-29,17
Sanko Pazarlama2,260,00-19,86
Saray Matbaacılık0,972,11-9,35
Sarkuysan3,350,006,87
Sasa Polyester10,103,4828,92
Say Reklamcılık0,951,06-43,11
Sekuro Plastik4,02-1,95-53,26
Selçuk Ecza Deposu3,170,32-9,48
Selçuk Gıda1,17-2,5055,02
Senkron Güvenlik1,46-3,31-21,51
Serve Kırtasiye2,143,38245,16
Servet GMYO2,580,78-15,13
Seyitler Kimya4,061,50-21,29
Silverline Endüstri1,32-0,75-24,04
Sinpaş GMYO0,444,76-42,86
Soda Sanayii6,64-1,3453,48
Sodaş Sodyum Sanayii5,53-2,1262,24
Söktaş1,190,85-28,31
Sönmez Filament3,360,00-19,04
Sönmez Pamuklu3,401,80-14,14
Sumaş Suni Tahta7,89-2,59
Şeker Fin. Kir.2,191,39-9,58
Şekerbank1,010,00-44,81
Şişe Cam5,484,1820,46
Şok Marketler10,006,38
T. Halk Bankası7,232,55-31,25
T. Kalkınma Bank.16,95-47,69205,96
T.S.K.B.0,80-3,61-33,51
T.Tuborg9,9910,630,80
Taç Tarım Ürünleri2,56-2,295,35
Tat Gıda4,10-0,73-20,16
TAV Havalimanları27,00-2,7425,82
Taze Kuru Gıda8,47-0,353,93
Tek-Art Turizm0,730,00-3,00
Tekfen Holding22,74-1,3038,83
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,09-7,47-20,58
Temapol Polimer Plastik2,96-2,31-37,95
TGS Dış Ticaret5,52-2,4752,83
Tofaş Oto. Fab.21,00-5,32-32,58
Torunlar GMYO1,641,86-49,85
Trabzon Liman10,065,56
Trabzonspor Sportif1,315,65-40,45
Trakya Cam3,952,33-1,88
Trend GMYO1,492,05
TSKB GMYO0,63-3,08-13,70
Tuğçelik2,20-1,35-30,82
Tukaş1,47-0,68-34,08
Turcas Petrol1,611,90-35,96
Turkcell11,053,76-24,87
Tümosan Motor ve Traktör5,2112,53-31,36
Tüpraş136,50-0,7326,56
Türk Hava Yolları16,19-7,433,19
Türk Prysmian Kablo1,760,00-29,69
Türk Telekom3,48-0,29-45,96
Türk Traktör43,36-5,00-38,49
Türker Proje Gayrimenkul27,925,68-25,67
Ufuk Yatırım1,23-2,38-59,93
Ulaşlar Turizm Yat.1,06-1,85-38,01
Ulusoy Elektrik11,343,3725,14
Ulusoy Un Sanayi1,99-1,00-28,42
Umpaş Holding0,6823,647,94
Uşak Seramik1,52-1,94-37,96
Utopya Turizm3,790,80-15,59
Uzertaş Boya0,73-7,59-35,96
Ülker Bisküvi15,75-4,37-19,93
Ünye Çimento3,85-1,284,52
Vakıf Fin. Kir.1,310,00-19,11
Vakıf GMYO1,733,59-31,17
Vakıf Yat. Ort.1,153,60-19,01
Vakıflar Bankası3,78-0,53-43,37
Vakko Tekstil3,062,003,91
Vanet Gıda3,2614,791,87
Verusa Holding28,460,2824,24
Verusaturk Girisim3,14-5,9933,05
Vestel7,444,06-1,72
Vestel Beyaz Eşya10,456,4223,23
Viking Kağıt1,261,615,00
Yapı Kredi Koray GMYO1,482,78-36,21
Yapı ve Kredi Bank.1,732,37-38,14
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,080,97-14,98
Yataş3,90-3,47-51,77
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş1,101,854,78
Yeni Gimat GMYO8,070,88-3,18
Yeşil GMYO0,31-6,06-50,79
Yeşil Yapı0,29-12,12-71,57
Yeşil Yatırım Holding10,86-8,43-32,13
Yibitaş İnşaat Malzeme2.850,006,4257,95
Yonga Mobilya10,95-0,36266,68
Yünsa6,65-0,3047,78
Zorlu Enerji1,251,63-20,89
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Borsa İstanbul, İş Bankası, Ekonomi

Kaynak: AA

22.10.2019 17:49:40