Haber, Son Dakika, Haberler

Yatırımcı rehberi (9)

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kapanış Fiyatı Haftalık Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) İş Bankası (A) 220.000,00 2,33 32,67 İş Bankası (B) 44.

01.02.2020 11:06 | Son Güncelleme: 01.02.2020 11:06
Yatırımcı rehberi (9)
Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:
HisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)220.000,002,3332,67
İş Bankası (B)44.400,200,9147,12
İş Bankası (C)7,25-1,0913,10
İş Bankası (Kur.)315.000,105,3550,00
İş Fin.Kir.4,36-0,9114,74
İş Girişim5,28-7,6938,95
İş GMYO1,883,306,82
İş Y. Men. Değ.4,941,869,78
İş Yat. Ort.1,97-0,517,07
İşbir Holding467,30-6,358,67
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,700,0012,90
İttifak Holding3,30-5,71-11,29
İz Hayvancılık Tarım2,69-2,542,81
İzmir Demir Çelik10,3612,2426,50
İzmir Fırça1,75-0,57-2,78
Jantsa Jant Sanayi58,15-7,18-0,26
Kafein Yazılım15,807,8541,83
Kapital Yat. Holding3,203,2332,23
Kaplamin5,553,160,00
Kardemir (A)2,81-5,706,04
Kardemir (B)2,80-5,726,06
Kardemir (D)2,82-6,626,02
Karel Elektronik17,30-8,8019,06
Karsan Otomotiv1,703,667,59
Karsu Tekstil3,04-1,30-6,17
Karsusan Su Ürünleri San.7,89-4,36-15,97
Kartonsan447,00-6,8814,64
Katmerciler Ekipman4,170,248,59
Kent Gıda192,20-4,289,33
Kerevitaş Gıda3,410,594,60
Kervansaray Yat. Holding0,46-6,12-16,36
Kiler GMYO3,934,243,69
Klimasan Klima21,1811,59-4,08
Koç Holding19,54-6,33-3,84
Konfrut Gıda8,350,006,78
Konya Çimento276,60-8,171,95
Kordsa Teknik Tekstil14,06-1,617,49
Koza Altın80,150,008,24
Koza Madencilik10,59-1,405,58
Körfez GMYO3,015,2425,94
Kristal Kola2,1013,5139,07
Kron Telekomünikasyon17,99-11,1241,43
Kuştur Kuşadası Turizm25,002,545,49
Kuyumcukent Gayrimenkul1,920,0016,36
Kütahya Porselen9,5112,9543,66
Lider Faktoring4,76-0,2129,70
Link Bilgisayar23,008,0826,72
Logo Yazılım62,15-4,382,22
Lokman Hekim Sağlık5,891,031,90
Lüks Kadife10,5414,0721,99
Makina Takım2,12-1,8512,77
Mardin Çimento5,47-2,32-7,60
Marka Yatırım Holding1,492,0526,27
Marmaris Altınyunus95,50-2,9534,51
Marshall49,50-2,274,12
Martı GMYO1,6820,8666,34
Martı Otel1,204,3531,87
Mavi Giyim56,95-5,87-1,64
Mazhar Zorlu Holding16,157,6733,58
Mega Polietilen2,539,5215,00
Menderes Tekstil1,454,3210,69
Mensa0,39-2,5021,88
Merit Turizm23,982,0423,35
Merko Gıda1,180,0012,38
Metal Gayrimenkul1,02-7,2712,09
Metemtur Otelcilik1,954,289,55
Metro Holding1,45-3,335,07
Metro Petrol ve Tesisleri2,24-9,6814,29
Metro Yatırım Ortaklığı5,9110,47-27,22
Migros Ticaret25,200,084,05
Milpa2,921,0433,33
Mistral GMYO2,150,9413,76
MLP Sağlık17,42-1,148,88
MMC San. ve Tic. Yat.1,050,96-7,89
Mondi Tire Kutsan8,29-5,90100,24
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.077,400,130,39
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,72-13,3347,17
Net Holding2,41-6,23-7,31
Netaş Telekom.14,83-1,9813,55
Niğbaş Niğde Beton5,9021,65-4,84
Nuh Çimento11,682,01-1,68
Nurol GMYO4,311,1720,73
Odaş Elektrik2,124,4346,64
Olmuksan-IP7,8112,2124,36
Orge Enerji Elektrik5,63-2,4313,51
Orma Orman Mahsulleri5,548,63100,72
Osmanlı Menkul6,06-8,6044,29
Ostim Endüstriyel Yat2,133,9026,79
Otokar162,30-2,812,08
Oyak Yat. Ort.2,47-0,406,01
Oylum Sınai Yatırımlar5,537,808,64
Özak GMYO3,5010,4136,19
Özbal Çelik Boru2,22-3,4832,93
Özderici GMYO1,88-9,6219,75
Özerden Plastik2,44-8,617,02
Panora GMYO6,342,262,26
Papilon Savunma10,677,4537,68
Park Elek.Madencilik3,560,5616,72
Parsan17,72-3,964,60
Pegasus68,60-6,67-20,60
Peker GMYO3,161,610,96
Penguen Gıda3,479,8167,63
Pera GMYO1,13-3,4220,21
Pergamon Dış Ticaret10,516,2731,05
Petkim4,03-0,985,77
Petrokent Turizm207,7019,4462,14
Pınar Et ve Un10,09-0,5910,03
Pınar Su3,0515,5331,47
Pınar Süt14,03-1,2010,73
Plastikkart9,61-1,443,67
Polisan Holding3,381,5011,55
Politeknik Metal74,101,16-3,77
Prizma Press Matbaacılık4,84-3,3912,56
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.152,100,184,00
QNB Finans Fin. Kir.126,10-14,16-2,32
QNB Finans Portföy ABD Dolar BYF574,900,720,42
QNB Finans Portföy Altın BYF27,241,954,65
QNB Finans Portföy DJIST HSY BYF41,15-3,113,13
QNB Finans Portföy Gümüş BYF22,620,530,44
QNB Finansbank49,44-10,0331,84
Ral Yatırım Holding6,400,00-5,88
Ray Sigorta4,436,2429,53
Reysaş GMYO6,49-35,3641,39
Reysaş Lojistik7,08-44,4361,64
Rhea Girişim1,6318,9836,97
Rodrigo Tekstil1,951,567,73
Royal Halı2,2735,1265,69
RTA Laboratuvarları2,390,843,02
Sabancı Holding9,75-5,062,20
Safkar Ege Soğutmacılık2,17-1,36-0,46
Salix Yatırım Holding7,49-18,143,88
Sanel Mühendislik4,00-0,74-1,23
Sanifoam Sünger5,46-3,709,20
Sanko Pazarlama7,834,261,16
Saray Matbaacılık2,8513,5559,22
Sarkuysan6,178,6327,74
Sasa Polyester8,150,495,43
Say Reklamcılık2,525,4412,50
Sekuro Plastik5,440,931,49
Selçuk Ecza Deposu7,164,5317,38
Selçuk Gıda1,730,580,58
Senkron Güvenlik2,96-4,528,42
Serve Film Prodüksiyon1,536,99-3,77
Servet GMYO12,982,6152,71
Seyitler Kimya7,260,556,92
Silverline Endüstri3,11-5,7643,98
Sinpaş GMYO1,41-6,6221,55
Smartiks Yazılım10,46-12,036,63
Soda Sanayii6,650,007,61
Sodaş Sodyum Sanayii16,0042,8663,77
Söktaş3,8418,1544,91
Sönmez Filament6,666,0536,48
Sönmez Pamuklu7,3214,7348,78
Sumaş Suni Tahta10,988,1810,91
Şeker Fin. Kir.4,95-1,793,56
Şekerbank1,39-1,426,11
Şişe Cam5,567,345,50
Şok Marketler10,80-5,260,37
T. Halk Bankası6,92-1,2817,09
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası43,94-3,000,78
T.S.K.B.1,375,3813,22
T.Tuborg15,934,6033,87
Taç Tarım Ürünleri2,94-1,34-5,77
Tat Gıda7,30-5,3216,06
TAV Havalimanları27,24-4,76-6,65
Taze Kuru Gıda7,255,380,14
Tek-Art Turizm1,380,009,52
Tekfen Holding19,25-3,27-0,36
Teknosa İç ve Dış Ticaret8,44-16,52100,95
Temapol Polimer Plastik6,07-5,3016,28
TGS Dış Ticaret5,80-6,4524,20
Tofaş Oto. Fab.26,40-5,10-1,71
Torunlar GMYO2,97-3,888,00
Trabzon Liman11,70-3,709,76
Trabzonspor Sportif2,72-9,3326,51
Trakya Cam4,0316,8115,14
Trend GMYO2,67-1,1121,36
TSKB GMYO1,7114,7727,61
Tuğçelik4,21-3,006,58
Tukaş14,50-6,7517,41
Turcas Petrol3,361,8225,84
Turkcell14,10-2,152,17
Tümosan Motor ve Traktör6,91-3,227,80
Tüpraş112,60-5,85-11,20
Türk Hava Yolları13,68-5,91-5,39
Türk Prysmian Kablo3,98-6,3553,08
Türk Telekom7,75-3,735,16
Türk Traktör60,303,088,84
Türker Proje Gayrimenkul43,14-2,042,71
Ufuk Yatırım4,6223,2079,07
Ulaşlar Turizm Yat.2,6510,4225,00
Ulusoy Elektrik32,40-5,3221,80
Ulusoy Un Sanayi4,06-4,256,28
Umpaş Holding0,674,698,06
Uşak Seramik1,916,7013,02
Utopya Turizm6,116,0824,19
Uzertaş Boya2,228,290,00
Ülker Bisküvi23,34-6,644,38
Ünye Çimento5,24-3,32-2,60
Vakıf Fin. Kir.2,36-1,67-2,48
Vakıf GMYO2,75-4,5111,34
Vakıf Yat. Ort.2,461,235,58
Vakıflar Bankası6,60-2,0819,78
Vakko Tekstil5,84-3,3128,63
Vanet Gıda1,42-0,70-0,70
Verusa Holding20,761,2711,85
Verusaturk Girisim6,655,8923,38
Vestel13,91-1,9710,22
Vestel Beyaz Eşya24,74-8,2314,54
Viking Kağıt3,9613,14111,76
Yapı Kredi Koray GMYO2,84-0,7017,36
Yapı ve Kredi Bank.2,97-3,2619,76
Yaprak Süt ve Besi Çift.7,949,3726,63
Yataş8,40-6,6714,44
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş2,24-4,2739,13
Yeni Gimat GMYO12,74-1,24-2,08
Yeşil GMYO0,706,069,37
Yeşil Yapı0,734,2910,61
Yeşil Yatırım Holding10,53-0,38-6,23
Yibitaş İnşaat Malzeme3.717,704,7426,24
Yonga Mobilya8,00-3,15-13,42
Yükselen Çelik7,79-2,6227,08
Yünsa14,01-14,1038,85
Zorlu Enerji1,66-1,781,84

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››Yatırımcı rehberi (9) - Ekonomi