Yattığı kanepede ölü bulunan vatandaşın evine ekipler özel kıyafet giyerek girdi

Karaman'da yattığı kanepede ölü bulunan 33 yaşındaki Ömer Tekcan isimli vatandaşın evine koronavirüs tehdidine sağlık ekipleri özel kıyafet giyerek girdi.

27.03.2020 13:40 | Son Güncelleme: 27.03.2020 15:46

Karaman'da Ömer Tekcan (33) annesiyle birlikte yaşadığı evde, yattığı kanepede ölü bulundu. Sağlık görevlilerinin koruyucu kıyafet giyerek, kontrol ettiği Tekcan'ın ölüm nedeni otopsiyle belirlenecek.

Eşinden yaklaşık 1 ay önce boşanan Ömer Tekcan, Yunus Emre Mahallesi'ndeki evlerinde annesiyle birlikte yaşamaya başladı. Adı öğrenilemeyen anne, bu sabah saat 11.30 sıralarında, oğlunun, yattığı kanepede hareketsiz olduğunu fark etti. İhbar üzerine eve polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri özel kıyafet giyerek kontrol ettikleri Tekcan'ın hayatını kaybettiğini belirledi.

KESİN ÖLÜM NEDENİ OTOPSİ İLE BELİRLENECEK

Ömer Tekcan'ın cansız bedeni Karaman Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Tekcan'ın ölüm nedeni yapılacak otopsiyle ortaya çıkacak.

Yattığı kanepede ölü bulunan vatandaşın evine ekipler özel kıyafet giyerek girdi

Kaynak: DHA

İlgili Haberler

Yorumlar (9)
KUZEYİN UŞAĞI: Allah yar ve yardımcımız olsun, bu katil illet virüsten hastalıktan kurtulacağız, atlatacağız inşallah, tez zamanda. tedbir bizden, taktiri ilahi Allahtan. . . . .
YAZIKLAR OLSUN: Ne kadar hain varsa buraya toplanmış herşeyde devleti suçlayıın klavye delikanlıları, orta okul mezunu lise mezunu bir işe yaramayan ne kadar adam varsa gelmiş buraya
YILMAZ: adaletli olun bizde insanız bizim de eşim dostumuz var siz evde otuururken biz calışıyoruz hak tan hukuktan bahsetmeyin pisimist bey tebrik ediyorum devlete biirşey diyen yok sadece devlet sadece zenginlerin devleti vey suriyelilerin devleti olmasın biz işçilerin devleti olsun
Haberler››3. Sayfa››Yattığı kanepede ölü bulunan vatandaşın evine ekipler özel kıyafet giyerek girdi - Haberler