Yeni diziyle ekranlara dönen Cansu Dere, duru güzelliği ile Twitter'da trend oldu

FOX'un yeni dizisi Ferhat ile Şirin'le ekranlara tekrar dönüş yapan Cansu Dere, güzelliği ile sosyal medyaya damga vurdu.

14.10.2019 16:55

Fox'un yeni dizisi Ferhat ile Şirin'den ilk kareler okuma provalarından geldi. Cansu Dere'nin de bulunduğu bir kare sosyal medyaya damga vurdu.

DURU GÜZELLİĞİ İLE BÜYÜLEDİ

39 yaşındaki oyuncu duru güzelliği ile Twitter'da trend oldu. Güzel oyuncunun diziden ilk karesini paylaşan Twitter kullanıcıları "Cansuyaş almıyor" yorumlarını yaptı.

MODERN BİR AŞK MASALI

Modern bir aşk masalı olarak yeniden tasarlanan Ferhat ile Şirin'in çekimleri İstanbul'da başlayacak. Başrollerinde Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar'ın paylaşacağı dizinin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada oturacak.

PROJEDEN İLK KARELER

Dizide Ferhat, Şirin ve Banu'nun hikayesi anlatılacak. Projeden ilk kareler ise tüm oyuncuların olduğu okuma provalarından geldi.

Yeni diziyle ekranlara dönen Cansu Dere, duru güzelliği ile Twitter'da trend oldu

Cansu Dere, Twitter, Fox, Magazin

YORUMLAR(17)
WOMAN:cıkıss olmadı tolga cansunun yanında baya ufak kalıyor ya cansuya başka partner ya da tolgaya başka seçilmeliydi olmadı cıkıs cıkıs olmadı woman söyledi bunu olmadı
SİMGE:Eskisinden daha güzel olmuş. Gözleri bir garipti.
AYY:cok güzel sade ve haum bir sanatcimiz Cansu Dere . . . Cem Yilmaz arasada tarasada bir daha bunn gibisini bulamaz estetik baglisi kendini kizlarindan genc görüp onlardan daha genc kiyafetleri giyen yeni sevgilisi .
DELİKANLI:eyşaaaaaaaaaaaaaaaaan
DERESİNDE YÜZEYİM:Ben bu Cansuyu içeyim ooy oyy lelelelelele aheey aheeeeyyy
CEVAL:malsın olumm
CONİ:guzellik onemli degil tazelik onemli 20 yasindaki kizla bir mi bu simdi ?
20 YAŞINKİ KIZLA YANYANA CANSU DAHA İYİ:11
EVET BİR:can
İKİ:bir
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
15.10.2019 14:12:42