Papaz, vaftiz töreninde suya girmeye direnen bebeğe işkence yaptı! Dehşet anları kamerada

Rusya'da papaz vaftiz töreninde suya girmeye direnen yeni doğan bebeğe şiddet uyguladı. Dehşete düşüren olayda, talihsiz bebeğin vücudunda morluklar ve iç organlarında zedelenme meydana geldi.

11.08.2019 23:45
Papaz, vaftiz töreninde suya girmeye direnen bebeğe işkence yaptı! Dehşet anları kamerada

Rusya'da yeni doğan bebeğin vaftiz töreninde kilise papazı çocuğa şiddet uyguladı, çocuğun vücudunda morluklar ve iç organlarında zedelenme meydana geldi. Çocuğun hastanede tedavisine devam edilirken aile, papazdan şikayetçi oldu.

BEBEKLERİNİN, VAFTİZ EDİLMESİNİ İSTEDİLER

Rusya'nın Leningrad bölgesine bağlı Gatçina şehrinde bulunan Marienburg Kilisesi'nde yaşanan olayda papazın çocuğa şiddeti aileyi şoka uğrattı. Anne ve baba aileleriyle birlikte kilisenin papazına müracaat ederek ücretli bir şekilde çocuğun vaftiz edilmesini istedi.

ÇOCUK SUYA GİRMEYE DİRENDİ

Pazar ayininden sonra aile bir araya geldi. Papazda hazırlıklarını tamamladıktan sonra vaftiz törenine başladı. Papaz çocuğu vaftiz suyuna batırmaya başlayınca çocuk ağlamaya ve suya girmeye direnmeye başladı

ANNE VE BEBEK ARASINDA ÇOCUĞU ALMA KAVGASI BAŞLADI

Papaz çocuğun direnci karşısında çocuğu silkelemeye ve suya sokmaya çalıştı. Çocuğun papaza karşı mücadelesinden sonra anne çocuğu papazın elinden almaya çalıştı. Papaz vaftizi bitirmek için çocuğu anneye vermek istemedi. Anne ve papaz arasında anlık olarak çocuğu alma kavgası başladı.

ÇOCUK EZİLDİ, HASTANEYE KALDIRILDI

Çocuk, anne ve papazın kolları arasında ezildi. Son hamlesini yapan papaz, çocuğu vaftiz suyuna sokmayı başardı." Bu olayın ardından aile hemen polisi ve sağlık ekiplerini aradı. Ambulans kiliseye giderek çocuğu hastaneye kaldırdı. Polis ise rapor tutarak kamera görüntülerini aldı. Çocuğun ilk belirlemelere göre vücudunda morluklar ve iç organlarında zedelenmeler meydana geldiği öğrenildi.

AİLE, PAPAZDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Çocuğun hastanede tedavisine devam edilirken aile, papazdan şikayetçi oldu. Olayla ilgili her 2 tarafın da ifadelerinin alındığı ve soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Papaz, vaftiz töreninde suya girmeye direnen bebeğe işkence yaptı! Dehşet anları kamerada

3. Sayfa, Dünya, Güncel

Kaynak: İHA

YORUMLAR (1)
SIRADAN BİRİ: bizim ülkede islam ile uğraşan bütün ahmaklar gidip yukarıdaki dine mensup olsada. . . islamın değerini anlasa. . .