Talihsiz adam, yeni doğan bebeğini görmeye giderken kazada öldü

Adana'da doğum yapan eşi ile bebeğini görmek için yola çıkan talihsiz vatandaş, kullandığı motosikletin halk otobüsüne çarpması sonucu feci şekilde can verdi. Kaza anı halk otobüsünün kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

13.07.2020 15:17 | Son Güncelleme: 13.07.2020 16:02

Adana'da, hastanede doğum yapan eşi ile bebeğini görmek için yola çıkan Mustafa Kaya'nın (28) motosikletine halk otobüsü çarptı. Kaya, telefonda kız olduğunu öğrendiği bebeğini göremeden yaşama veda etti. Kaza, halk otobüsünün güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaza, 7 Temmuz günü, Çukurova ilçesinde meydana geldi. Oto kiralama şirketinde çalışan Mustafa Kaya'nın hamile eşi Leyla Kaya, 6 Temmuz günü rahatsızlandı. Eşini özel hastaneye götüren Kaya, çalıştığı oto kiralama şirketine döndü. Bir gün sonra Leyla Kaya, doğuma alındı, kız bebek dünyaya getirdi. Telefonla bilgi verilen Kaya, hemen hastaneye gitmek için motosikletiyle yola çıktı. Ancak Kaya'nın motosikletine Veysel K. yönetimindeki 01 J 0157 plakalı halk otobüsü çarptı. Ağır yaralanan Kaya, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Gözaltına alınan otobüs şoförü sevk edildiği adliyede, mahkemece ev hapsine çarptırıldı.

Talihsiz adam, yeni doğan bebeğini görmeye giderken kazada öldü

KAZA ANI HALK OTOBÜSÜ KAMERASINDA

Halk otobüsünün kamerasına yansıyan kazada, Kaya'nın bebeğinin eşyalarının içinde bulunduğu çantaya sarıldığı görüldü. Aile, kızına Azra Nur adını veren Leyla Kaya'ya eşinin öldüğünü söyleyemedi. Aile, genç kadına, eşinin kaza geçirdiğini ve hastanede tedavi altına alındığını bildirdi.

Talihsiz adam, yeni doğan bebeğini görmeye giderken kazada öldü

KIZINI GÖREMEDEN ÖLDÜ

Kızını göremeden yaşamını yitiren Mustafa Kaya, Kabasakal Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Talihsiz adam, yeni doğan bebeğini görmeye giderken kazada öldü

Kaynak: DHA

Yorumlar (47)
BİRİSİ: Benim dayım da bebeğinin doğumuna 2 ay kala motorsiklet kazasında ölmüştü. Allah sabır versin ailesine. Ölen gidiyor olan kalana oluyor.
ECEL: Otobüs şeritsiz yolda viraj dönüşü kendi şeridine geçecek ken motorluyu erken fark etmiş, sol tarafta sokak olmadıgı için orta şeridi kullanan otobüs şöförü motorluyu görünce sol şeride kaçmış motorlu caddeye o kadar hızlı çıkıyor ki ne frene basabiliyor nede motoru toparlayıp kaçabiliyor kusur ? motorlunun allah rahmet eylesin.
MOTORCU BİR ELEMAN: işte ekipman ekipman ekipman ucuz bişeyde kullansan ekipman
Haberler››3. Sayfa››Talihsiz adam, yeni doğan bebeğini görmeye giderken kazada öldü - Haberler