Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar'a Yoğun İlgi

Vatandaşının her zaman yanında olan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, sokakların nabzını tutmaya devam ediyor.

06.02.2014 09:58 | Son Güncelleme: 06.02.2014 09:58Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar'a Yoğun İlgi
Vatandaşının her zaman yanında olan Belediye Başkanı Fethi Yaşar, sokakların nabzını tutmaya devam ediyor.

Yenimahalle'deki esnaf dostlarını ziyaret eden Yaşar, alışveriş yapan vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Sokakları, caddeleri arşınlayıp vatandaşlarla sohbet eden Yaşar, Yenimahalleli vatandaşların övgü yağmuruna tutuldu. Taksi duraklarından pastaneye, ayakkabıcıdan kuyumcuya, butiklerden tuhafiyeye kadar tüm esnafla hasbi hal eden Yaşar'a ev hanımlarından da büyük destek geldi.

Varlık Mahallesi'nde ikamet eden ev hanımı Figen Aktaş, Yaşar'ın çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Belediye Başkanımız Yaşar'ı çok seviyorum ve çalışmalarını takdir ediyorum. Bizim bulunduğumuz bölgeye sağlık ocağı yaptırdı, YENİMEK kurslarını açtı ve her zaman yardımımıza koştu. Onu kaybetmeye hiç niyetimiz yok" diye konuştu.

TAKSİCİLER YAŞAR'IN YANINDA

Taksi esnafların çalışma ortamlarını rahatlatarak sıcak bir mekan sağlayan Yaşar'a taksicilerden de fazlasıyla destek geldi. Sevgi Taksi Durağı'nda çalışan Özkan Öztürk, "Başkanımızın sayesinde sahip olduğumuz modern durağımız için teşekkür ederiz. Yaşar, Yenimahalle'de sevilen ve sayılan bir kişiliğe sahip. Ona ve tüm çalışanlarına başarılar diliyoruz" dedi.

Başkanı görüp yanına gelen Zafer Taykurt ise, "Yaşar benim hemşehrimdir. Onun her zaman yanındayız. Çünkü kendisi çok iyi niyetli bir insan" diye konuştu. - ANKARA

Yenimahalle, Fethi Yaşar, Yerel

Kaynak: İHA

24.02.2020 09:14:57