Haber, Son Dakika, Haberler

Yeşilyurtspor Dış Transferde 7 Oyuncuyla Anlaştı

Gelecek sezon için Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) üst sıraları hedefleyen bir takım oluşturmayı amaçlayan Malatya Yeşilyurtspor’da transfer görüşmeleri sürüyorİç transferde takımın önemli isimleriyle yeniden masaya oturan yönetimin dış transferde ise yoğun bir görüşme trafiği içerisinde olduğu belirtildi.

05.07.2015 12:54 | Son Güncelleme: 05.07.2015 12:54
Yeşilyurtspor Dış Transferde 7 Oyuncuyla Anlaştı
Gelecek sezon için Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) üst sıraları hedefleyen bir takım oluşturmayı amaçlayan Malatya Yeşilyurtspor'da transfer görüşmeleri sürüyor

İç transferde takımın önemli isimleriyle yeniden masaya oturan yönetimin dış transferde ise yoğun bir görüşme trafiği içerisinde olduğu belirtildi.

İç transferde Mustafa Taşar'ın raporu doğrultusunda takımın tamamına yakınıyla bir görüşme yapan yönetim, bazı oyuncularla anlaşmaya vardı. Forvet oyuncusu Turgut ile prensipte el sıkışan yönetimin Cumali, Savaş ve Vahap gibi takımın diğer tecrübeli isimleriyle de anlaşmaya yakın olduğu ifade edildi.

Dış transferde ise elini çabuk tutan turuncu yeşilliler, hücum oyuncuları Engin Bilici, Yusuf Kaygusuz sağ kanat oyuncusu Nurettin, Elbistan'dan Mahir ve Zindan, Adıyaman'dan Melik, Pazarcık'tan Orçun ile prensipte anlaştı. Takımın omurgasını bozmadan üst sıralara oynayacak bir ekip oluşturmak isteyen Yeşilyurtspor'da anlaşmaya varılan oyunculara önümüzdeki günlerde imza attırılacağı öğrenildi. - MALATYA

Kaynak: İHA

Etiketler: Malatya, Yerel
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Yerel ››Yeşilyurtspor Dış Transferde 7 Oyuncuyla Anlaştı - Haberler