Yıldızlar İlk Defa Bu Kadar Yakın, Bu Kadar Kalabalık!

fizy İstanbul Müzik Haftası; Atlantis Yapım, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve SM Production Group organizasyonuyla, fizy ana sponsorluğunda 18-23 Eylül 2018 tarihleri arasında ilk kez Zorlu PSM'de!

03.09.2018 13:37Yıldızlar İlk Defa Bu Kadar Yakın, Bu Kadar Kalabalık!

POPÜLER KÜLTÜRÜN DÜNÜ, BUGÜNÜ VE GELECEĞİNİ MERCEK ALTINA ALACAK

MFÖ, Athena, Bülent Ortaçgil, Teoman, Şebnem Ferah, Kenan Doğulu, Selda Bağcan,Nil Karaibrahimgil, mor ve ötesi ve Gripin gibi yerli sahnenin efsane müzisyenlerini aynı sahnede buluşturan fizy İstanbul Müzik Haftası, müziğin genç yıldızlarından Kalben, Edis, Sena Şener, Alper Erözer gibi isimleri de sahnesine ekleyerek müzikseverlere unutulmaz bir Türk Pop Festivali deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Altı gün boyunca birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak fizy İstanbul Müzik Haftası, efsane müzisyenler ve genç sanatçıların performanslarının yanında paneller, söyleşiler, imza günleriyle Türkiye'nin ilk popüler kültür festivali olma özelliğini taşıyor.

Popüler kültür, Türk pop müziği ve yabancı sanatçıları aynı çatı altında buluşturan fizy İstanbul Müzik Haftası, müzikseverlere benzersiz bir hafta yaşatmaya hazırlanıyor. Sıra dışı performansların yanında,popüler kültür ve müziğin usta isimlerinin katılımıyla sanatın farklı yönlerinin ele alınacağı paneller, söyleşiler ve imza günleri fizy İstanbul Müzik Haftası'nda katılımcılara altı gün boyunca dopdolu bir program sunacak.

SANATÇILAR VE ALANINDA ÖNCÜ KONUŞMACILAR MÜZİĞİN TÜM BAŞLIKLARINI MASAYA YATIRILACAK!

18-21 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek heyecan verici fizy İstanbul Müzik Haftası'nda sanatçıların ve alanının öncü isimlerinin katılımıyla konsept paneller yapılacak. "Kent ve Müzik" başlığında Şehirde Caz, DJ'lik ve Elektronik Müzik, Türkiye'de Hip Hop Kültürü; "Teknoloji ve Müzik" başlığında 21. Yüzyılda Plak, Remiks Kültürü, Ölümsüz Müzik Klipleri; "Dünya ve Müzik" başlığında 90'lar, Müzikle Yaşayan Filmler, Klasik Müzik; "Endüstri ve Müzik" başlığında ise Marka-Celebrity İlişkisi, Jingle Değil Reklam Müziği ve Müzikte Sektör Bilinci gibi panellerle popüler kültür, müzik çerçevesinde mercek altına alınacak.

HER YAŞTAN MÜZİKSEVERE HİTAP EDECEK YILDIZLAR VE GENÇ SANATÇILARIN PERFORMANSLARI BU FESTİVALDE!

fizy İstanbul Müzik Haftası kapsamında 21-23 Eylül arasında gerçekleşecek Türk Pop Festivali'yle Alper Erözer, Athena, Ayhan Sicimoğlu, Baran Bayraktar, Bülent Ortaçgil, Ece Seçkin, Edis, Emre Altuğ, Gökcan Sanlıman, Gripin, Kalben, Kenan Doğulu, MFÖ, mor ve ötesi, Nil Karaibrahimgil, Ömür Gedik, Şebnem Ferah, Sena Şener, Selda Bağcan, Simge Sağın, Teoman ve Tuna Kiremitçi sahne alacak. Yerli sahnenin en sevilen isimlerinin yanında Norveçli söz ve beste yazarı, indie folk/pop sanatçısı Erlend Øye & La Comitiva ve Peter Kruder ve Richard Dorfmeister'ın ortak projesi Kruder & Dorfmeister, 25 Years Anniversary müzikseverlerle buluşacak.


İstanbul, Eylül, Kültür Sanat, Güncel

Kaynak: Bültenler

17.10.2019 11:24:10