"Yıllanmış Festival", Grand Pera'da Müzikle Taçlandırıyor

Beyoğlu Grand Pera, birbirinden değerli konsept etkinlikler ve festivaller gerçekleştiren Zoom Organization'un düzenlediği görkemli bir festivale ev sahipliği yapıyor.

11.12.2017 13:45

16-17 Aralık tarihlerinde hayata geçirilecek "Yıllanmış Festival", tüm şarap ve müzikseverleri buluşturarak, keyifli bir hafta sonu sunmayı amaçlıyor.

Yıllanmış fermente üzüm kültürünün tanıtılacağı festivalde; damak zevkine hitap edecek ücretsiz ikramların yanı sıra, atölye çalışmaları ve alanında uzman konuşmacılar tarafından gerçekleştirilecek söyleşiler yer alacak. Festival boyunca, ödüllü yarışmalar, resim sergileri ve vintage ürün sergisi yapılacak. Alışveriş standları farklı zevklere hitap ederken; gün boyu sürecek caz ve akustik müzik, her anı daha da keyifli kılacak.

İki gün boyunca 8 konser, 3 atölye çalışması, 8 söyleşi ve 8 ödüllü yarışmanın yapılacağı festivalin ilk gecesinde; son zamanların öne çıkan isimlerinden Eda Babasahne alacak. Finalde ise Bülent Ortaçgil'e Erkan Oğur, Erdal Akyol, Baki Duyarlar ve Cem Aksel eşlik edecek.


Kültür Sanat

Kaynak: Bültenler

15.10.2019 09:17:33