Yılmaz Erdoğan'ın Berfin'i Koca Genç Kız Oldu

Yılmaz Erdoğan'ın 1993-1998 yılları arasında Sanem Oktar ile olan evlilğinden dünyaya gelen Berfin Erdoğan, aradan geçen zamanda büyüyüp kocaman genç kız oldu.

06.10.2016 13:09

Yılmaz Erdoğan'ın Sanem Oktar ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Berfin büyüdü güzeller güzeli bir genç kız oldu.

ANNESİ SANEM OKTAR

Berfin, babası Yılmaz Erdoğan'ın 1993-1998 yılları arasında Sanem Oktar ile olan evlilğinden dünyaya gelen ilk çocuğudur. 1996 yılında dünyaya gelen Berfin şu anda tam 20 yaşında bir genç kız...


ARMUT DİBİNE DÜŞTÜ

1995 yılında kurulan Bir Demet Tiyatro'da çocuk oyuncu olarak rol alan Berfin Erdoğan, oyunculuğa uzak olmadığını ta o yıllardan belli etti. 2005 yılında da Organize İşler filminde daha sonra Çok Güzel Hareketler adlı televizyon programının bir bölümünde oyunculuğunu sergilemiş ve övgüler almıştı.


İSMİ AŞK DEDİKODULARINA KARIŞTI

Dönem dönem magazin gündeminde adı farklı kişilerle aşk dedikodularına karışsa da magazinden uzak durmaya çalıştı.


En son Fırat Çelik ile adı aşk dedikodularına karışan Berfin, babasının tepkisi üzerine bu dedikoduları yalanladı. Aynı şekilde Fırat Çelik de bu ilişkiyi yalanlamış, "Berfin kız kardeşim gibidir" açıklamasıyla olayı kapatmıştı.


SİGARALI FOTOĞRAFLARI OLAY OLMUŞTU!

Sık sık gecelerde görüntülenen Berfin Erdoğan'ın elinde alkol ve sigarayla çekilen fotoğrafları da bir dönem magazin gündeminde yer almış ve yaşının küçük olması nedeniyle sevenleri tarafından tepki görmüştü.


Şimdilerde aşçılık mezunu olan genç kız hayallerinin peşinden gidiyor.

Yılmaz Erdoğan'ın Berfin'i Koca Genç Kız Oldu

Yılmaz Erdoğan, Magazin

15.10.2019 09:02:55