Yılport Samsunspor, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'la 5 yıllık anlaşmaya vardı

Bursaspor'la bir dönem Süper Lig şampiyonluğu yaşayan deneyimli teknik adam Ertuğrul Sağlam, Yılport Samsunspor 5 yıllığına anlaştı. Sağlam, resmi imzayı 19 Kasım'da atacak.

15.11.2019 23:00 | Son Güncelleme: 16.11.2019 08:51

TFF 2. Lig ekiplerinden Yılport , teknik direktör Ertuğrul Sağlam'la 5 yıllık anlaşma sağladı.

Samsunspor Futbol Kulübü AŞ'den yapılan yazılı açıklamada, başkan Yüksel Yıldırım ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bir araya geldikleri belirtilerek, "Sayın Ertuğrul Sağlam'ın 5 yıl boyunca Yılport Samsunspor'un teknik direktörlüğünü yapması konusunda anlaşmaya varılmıştır." denildi.

RESMİ SÖZLEŞME 19 KASIM'DA

Sağlam'ın resmi sözleşmeyi, 19 Kasım Salı günü düzenlenecek törende imzalayacağı vurgulanırken, "Yeni teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam, takımımızın bu hafta oynayacağı Hekimoğlu Trabzon maçını tribünden takip edecektir. Kendisine, 'Yuvana tekrar hoş geldin.' diyor, büyük başarılara hep birlikte imza atacağımıza olan inancımızı vurgulamak istiyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Yılport Samsunspor, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'la 5 yıllık anlaşmaya vardı

Türkiye Futbol Federasyonu, Ertuğrul Sağlam, Samsunspor, Spor

Kaynak: AA


HABER YORUMLARI (10)
AÇIKÇASI:ULAN ERTUĞRUL Bİ BAŞARINI GÖREK. KALİTEN Mİ YOK ? Bİ DUR YERİNDE 2 SENE DURUP KAÇIYON HER TAKIMDAN LAA
EREN44:beş yıllık mı zoru gördümü kaçar benden söylemesi
COŞKUN ÇAKIROĞLU:Trabzonsporlu olarak ertuğrul hoca gibi kaliteli efendi teknik direktörlerin artması dileğiyle,kasıntı abidesi imPARAtoner lerden bıktık artık,başarılar Ertuğrul hoca başarılar samsunspor
BABA:samsundan sonra adanaya gider
FTH:ölü yatırım
OSMAN:Ertuğrul(SAĞLAM)adamdır.
AFRO:Tamer tuna,İsmail kartal,Bülent Uygun, Bülent Korkmaz,ümit Özat, Ertuğrul sağlam; teknik direktörlerin bidonları gereksiz adamlar...
TR44:malatyasporu bıraktı kactı ordanda kacar
SAMSUNLU:İNŞALLAH GÜZEL BAŞARILAR ELDE EDECEĞİZ BU ŞEHİR BU TARAFTAR BU TAKIM SÜPER LİGİ HAKEDİYOR TARAFTARIYLA ŞEHRİYLE HAYDİ ŞANLI SAMSUNSPORUM. . . ERTUĞRUL SAĞLAMLA NİCE GÜZEL GÜNLERE İNŞALLAH. . .
ADAM:seneye yollarlar
17.11.2019 05:42:45