Yine Braga yine kırmızı kart! Akıllara Ivan Bebek geldi

Braga-Beşiktaş maçını yöneten Litvanyalı hakem Gediminas Mazeika'nın Lens'i oyundan atması yıllar önce Braga-Fenerbahçe maçında sarı-lacivertlilere 3 kırmızı kart gösteren Ivan Bebek'i hatırlattı.

08.11.2019 00:13 | Son Güncelleme: 08.11.2019 00:34

, UEFA Avrupa Ligi K Grubu 4. maçında Portekiz ekibi Braga ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Maç 2-1 Braga'nın üstünlüğü ile devam ederken karşılaşmayı yöneten hakem Gediminas Mazeika ağır bir kararla Jeremain Lens'e kırmızı kart gösterdi.

METİN TEKİN'DEN TEPKİ

Maçı anlatan spiker Yalçın Çetin ve beIN Sports yorumcusu Metin Tekin hakemin bu kararını sert bir şekilde eleştirirken akıllara Braga- maçında Mehmet Topal, Volkan Şen ve Alper Potuk'a kırmızı kart veren Ivan geldi.

Yine Braga yine kırmızı kart! Akıllara Ivan Bebek geldi

Fenerbahçe, Beşiktaş, Bebek, Spor


HABER YORUMLARI (15)
FENERLİ MAYK:ZAMANINDA FENERBAHCEYE YASATILAN VE BUNUNLA DALGA GECEN HERKES GÜN GELECEK DAHA BETERİNİ YASAYACAK.
ADINIZI YAZIN:haber haksız yere verilen kırmızı karttan bahsediyor, Beşiktaşın yenilmesinden mest olmuş şekilde yorum yapanların Türk olduğundan şüpheliyim.
KARSAK:fb oynamıyor oynayamıyor diye hasetinden böyle konuşamıyorsun bu kadar kötü olan takımlarımızın arasından sıyrılıp avrupaya gidemeyen takımın taraftarı fb oynasa avrupada çok iyi sonuçlar mı alacaktı diye avutuyorsun kendini
FENERLİHALİT:maca bakmadim ama 3-1 mi bitti ? hepisimi hakem hatasiydi 3 golde ??? birakin bunlari . . . avrupada belli iste kalite. . . avrupa liginde puan alamayan takimdan ne beklersinki ???
POYRAZ:YİĞİDO cehalet zor tabi avrupaya gönderilmiyor hiç bir takım avrupaya gitma hakkını kendi kazanıyor önce bunu bil. ayrıca kim bilmez fb nin müzesi avrupa kupalarıyla dolu. bırak bunları türkiyede bile başarı gs nin çok altında. sadece galibiyet üstünlüğü var o da size yetiyor. AVRUPAYA GİTMEK İÇİN HAK EDECEKSİN. orada bir şey yapıp yapamamak ayrı knu
YİĞİDO:POYRAZ;EVET FENERBAHÇE AVRUPAYA GÖNDERİLSEYDİ BÜTÜN TAKIMLARDAN DAHA BAŞARILI OLURDU. AÇ BAK BAKALIM AVRUPA LİGİNİN EN BAŞARILI TÜRK TAKIMI KİMMİŞ. HER KATILDIĞI SEZON GRUPTAN ÇIKTI. TARİHİNİN EN KÖTÜ SEZONUNDA BİLE!CEHALET ZOR. . .
POYRAZ:Şu an fb avrupada oynayamıyor bile oynayabilseydi çok iyi sonuçlar alabileceğini mi düşünüyorsun. kendi takımı oynayamıyor diye diğer takımların yenilmesini isteyen zihniyet futbolu baltalıyor
BEŞİKTAŞ:boş konuşma halit. Dün fenere yapılan haksızlık bugün Beşiktaşa yapılıyor. Ve biz dün fenere yapılan yada galatasaraya yapılan haksızlığa nasıl karşıysak siz de ADAM gibi bizim yanımızda olun. Yada susun da bari yararınız olmuyorsa zararınız olmasın birader.
YİĞİDO:vakitiyle F. Bahçe doğranırken ülkece birlik olup tepkimizi gösterebilseydik dün Bjk yi katletmeye cesaret edemezlerdi!İçerde kıran kırana kapışalım ama dışarıya karşı tek yumruk olalım. işte o zaman herşey çok başka olur.
SEYİT SARI:braga maclarına hakem atayan uefa temsilcileri deşifre edilsin soruşturma acılsın geçmiş yıllar mercek altına alınsın. durmak gaflettir bu futbolun gelecek seneleride var. yönetim uyuma federesyon uyumasın
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
12.11.2019 13:17:55