17 yaşındaki genç YKS sonrası evinde intihar etti

Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testi sınavına katıldıktan sonra evine gelen 17 yaşındaki genç, tabancayla kendisini vurarak yaşamına son verdi.

29.06.2020 18:29 | Son Güncelleme: 30.06.2020 00:43

Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde yaşayan Ömer A., YKS'nin ikinci oturumu olan AYT'ye katıldıktan sonra evine döndü. Mahallede arkadaşlarıyla karşılaşan, Ömer A., yorgun olduğunu ve eve gideceğini söyledi. Odasına geçen genç, kime ait olduğu öğrenilemeyen ve evde bulunan tabancayla kendisini vurdu.

17 YAŞINDAKİ GENCİN İNTİHARI ARAŞTIRILIYOR

Silah sesleri üzerine çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık görevlileri sevk edildi. Polis ekipleri, evde Ömer A.'nın cansız bedeniyle karşılaştı.Ömer A'nın cansız bedeni otopsi için hastane morguna kaldırıldı. Ömer A'nın bu sabah toprağa verildiği öğrenilirken, intiharıyla ilgili araştırma sürüyor.

17 yaşındaki genç YKS sonrası evinde intihar etti

Kaynak: DHA

Yorumlar (52)
UMUT: Herkes unuttu yks için intihar eden bir genci Rabbim kabul etmesin inşallah amin amin amin ama ateş düştüğü yeri yakar keşke bu sınav lar kalksa herkes mutlu yaşasın
ÖMER’İN ARKADAŞI: Arkadaşlar haber kanalı yanlış bilgi vermiş Ömer sınavda kustuğu için sınav görevlisi tarafından sınavdan sonra eve giderek intihar etti
PINAR: yeter bu eğitim sisteminin değişmesi için kaç hayatın daha kayması gerekiyor
Haberler››3. Sayfa››17 yaşındaki genç YKS sonrası evinde intihar etti - Haberler