Gören şaşıp kalıyor! İş makinasıyle denize girdiler

Zonguldak'ta yaz mevsiminin tadını çıkartmak isteyen bir grup genç, iş makinasının kepçesinden denize atladı. O anlar ise amatör kameraya yansıdı.

01.07.2019 10:15

Zonguldak'ta bir grup genç, iş makinasıyla deniz keyfi yaşadı. Makinanın kepçesiyle denizden su alan operatör, suyu denizde serinleyen gençlerin üzerine boşalttı. O anlar ise amatör kameraya yansıdı.

İŞ MAKİNESİ OPERATÖRÜ, EĞLENCEYE ORTAK OLDU

Kilimli ilçesine bağlı Türkali köyünde yaz mevsiminin tadını çıkartmak isteyen bir grup genç denize girerek serinledi. Bu sırada bir çalışma için bölgeye gelen iş makinasının operatörü, mola sırasında deniz kenarında bulunan gençlerin eğlencesine ortak oldu.

KEPÇEDEN DENİZE ATLADILAR

Gençlerin isteği üzerine iş makinasının kepçesiyle denizden su dolduran operatör, yine doldurduğu suyu gençlerin üzerine boşalttı. İş makinasının ön kovasına binen gençler, yaklaşık 3 metre yükselen makinenin kepçesinden denize atladı.

O ANLAR KAMERADA

Oldukça eğlenceli dakikalar geçiren gençler, mola bitimi yeniden işinin başına dönen iş makinasının operatörüne de teşekkür etti. O eğlenceli anlar ise amatör kameraya yansıdı.

Gören şaşıp kalıyor! İş makinasıyle denize girdiler

Zonguldak, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: İHA

YORUMLAR