Yol Arkadaşım 2" Galası Bursa'da İzdihama Neden Oldu

"Yol Arkadaşım 2" galası Bursa'da izdihama neden olduBURSA - Başrollerini İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç'un paylaştığı ve kadrosunda Ezgi Eyüboğlu, Olgun Toker ve Tamer Levent'in de rol aldığı Yol Arkadaşım 2'nin tanıtımını Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak Bursa'da bir AVM'de yaptı.

13.10.2018 21:28
Yol Arkadaşım 2
"Yol Arkadaşım 2" galası Bursa'da izdihama neden oldu

BURSA - Başrollerini İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç'un paylaştığı ve kadrosunda Ezgi Eyüboğlu, Olgun Toker ve Tamer Levent'in de rol aldığı Yol Arkadaşım 2'nin tanıtımını Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak Bursa'da bir AVM'de yaptı. Tanıtımın ardından seyirciler sinema salonu doldururken başrolde bulunan Koç ve Büyükak AVM'de bulunan sinema salonlarını girerek sohbet etti.
Başrollerini İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç'un paylaştığı "Yol Arkadaşım 2" sinemalarda vizyona girince sinema salonları doldu taştı. Çektikleri filmi tanıtmak için Bursa'ya gelen Koç ve Büyükak buradaki izleyicileri tarafından yoğun ilgi ile karşılaştı. Bir AVM'de gerçekleştirilen gala da izdiham yaşanırken seyircilere filmleri ile ilgili açıklamalarda bulunan İbrahim Büyükak ve Oğuzhan koç daha sonra tüm sinema salonlarını gezerek izleyiciler ile buluştu.
Basın mensuplarına konuşan İbrahim Büyükak," İstanbul'da galamız çok güzel geçti, önce Eskişehir daha sonra Kütahya'da izlemler yaptık. Seyircinin çok yüksek reaksiyonu var. Çok mutluyuz o yüzden şuan gişeden de güzel haberler alıyoruz. Her şey çok güzel gidiyor, şimdi de memleketimize geldik. Bursa'dayız seyircimiz ile beraber burada da izleyeceğiz. Merak ediyoruz yorumlarda çok güzel geliyor inşallah burada da güzel yorumlar alacağız" dedi.
Bursa'da rekor kırdıklarını belirten Oğuzhan Koç ise," Bursa'da filmin rekorunu kırdık şuan da 4 salonun hepsi dolu. Eğlenceli bir film yaptık. Galada bunu teyit ettik. Kütahya ve Eskişehir'de de seyircili izlemeler durağı yaptık. Herkes çok beğendi. Bu günde memleketteyiz inşallah Bursalılar sever bizde daha fazla film yapmaya devam ederiz" diye konuştu.
Yol Arkadaşım 2

İbrahim Büyükak, Tamer Levent, Oğuzhan Koç, Bursa, Güncel

Kaynak: İHA