Otobüs şoförünün yolcuların gözü önünde darp edildiği anlar kamerada

Mersin-Silifke arasında aynı güzergahta çalışan 2 ayrı minibüs kooperatifi arasında yolcu alma meselesi yüzünden çıkan anlaşmazlıkta bir şoför aracın içinde darp edildi.

09.07.2020 10:24 | Son Güncelleme: 09.07.2020 15:56

Mersin'de aynı güzergahta çalışan 2 ayrı yolcu minibüs kooperatifi arasında yolcu alma meselesi yüzünden kavga çıktı. Bir şoför yolcuların gözü önünde diğer aracın şoförü tarafından darp edildi.

Mersin- Silifke hattında çalışan Metin Şahin'in kullandığı 33 C 8104 plakalı minibüs, Erdemli ilçesi durağında yolcu indirip almak için durdurdu. Bu sırada Mes-Koop ve Kızkalesi Koop şoförleri, aynı hatta yolcu taşıyan Silifke Koop şoförü Metin Şahin'in kullandığı minibüsün önüne araçlarını sürerek durdurdular. Minibüsün koltuğunda yolcuların gözü önünde Şahin'e saldıran diğer Kooperatif şoförleri bir süre araç içerisinde şoförü darp ettikten sonra minibüsten indirerek yerde tekmelediler. Çevredeki vatandaşlar ve yolcuların araya girmesiyle olay büyümeden önlendi. Olay yerine çağrılan polis ekipleri tarafları karakola götürdü.

15 GÜN İŞ GÖRMEZ RAPORU ALDI

Darp edilen Metin Şahin kendisini dövenlerden şikayetçi oldu. 15 gün iş görmez raporu alan Metin Şahin'in omzundan, kafasından ve kolundan darbe aldığı bildirildi.

Daha önce de iki hat arasında çıkan kavga ve son olay, minibüslerin güvenlik kamerasına yansıdı.

"HER GÜN ÖNÜMÜZÜ KESİP DARP EDİYORLAR"

17 yıldır Silifke-Koop'ta şoförlük yaptığını belirten Silifke Koop şoförü Metin Şahin, "Uzun yıllardır şoförlük yapıyorum. Her zaman indir bindir yapıyoruz. Tanımadığımız Meski-koop ve Kızkalesi koop şoförleri Erdemli'ye girdiğimizde önümüzü kesiyorlar bizi darp ediyorlar. Dün önümüzü kestiler. Dövdüler. Ben sağa kırsaydım ölümlü kaza olabilirdi. Arabada can taşıyorum. Her gün önümüzü kesip darp ediyorlar. 15 gün darp raporu aldım" dedi.

Otobüs şoförünün yolcuların gözü önünde darp edildiği anlar kamerada

Kaynak: İHA

Yorumlar (104)
ADEM: abi dayak yemiycen. yediysen de mahkeme filan uğraşma. bişey çıkmaz. yediğin yanına kar kalır. adam velev ki ceza alsa paraya çevrilir o da ertelenir. yani . .
SİNYOR: sonra niye toplu taşıma kullanmıyorsunuz diye ağlıyorlar. hayvan gibi saldırıyorsunuz birbirinize insanlıktan nasibini almamışlar
DOKTOR: böyle birlik. kooperstif gibi kuruluşlara girmek bize göre değil, neticede halen genlerde orta asya barbarlığı var,
Haberler››3. Sayfa››Otobüs şoförünün yolcuların gözü önünde darp edildiği anlar kamerada - Haberler