Yolda Yürürken Başına Tuğla Düştü...genç Kızın Ölümden Döndüğü Anlar Kamerada

Yolda yürürken başına tuğla düştü.

18.05.2019 19:37 | Son Güncelleme: 18.05.2019 19:37
Yolda yürürken başına tuğla düştü...Genç kızın ölümden döndüğü anlar kamerada
Genç kızın omurgasında kafasına düşen tuğladan dolayı omurgasında 2 kırık oldu

DENİZLİ - Denizli'nin ilçesinde geçtiğimiz Mart sokakta yürüyen 19 yaşındaki genç kızın başına inşaattan tuğla düştüğü olayın görüntüleri ortaya çıktı. Genç kızın başına düşen tuğladan dolayı omurgasında hayati önem taşımayan iki kırığın olduğu öğrenildi.
Edinilen bilgilere göre, olay geçtiğimiz 22 Mart 2019'da meydana geldi. Çamlaraltı Mahallesi Mevlana Caddesi'nde yaşanan olayda, kaldırımda bir arkadaşa ile yürüyen Büşra Yaşar'ın kafasına inşaatı devam eden 4 katlı binanın çatısında onlarca tuğla düştü. Görüntüleri yani ortaya çıkan olayda, başına tuğla düşen kız ardından baygınlık geçirdi. Daha sonra ise Yaşar'a arkadaşı ve çevresindekiler müdahale etti. Ardından Yaşar o anda yoldan geçen ve şehir içi yolcu taşımacılığı yapan bir dolmuş ile Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne götürüldü. Olayın ardından inşaatta çalışan Afgan uyruklu A.N., isimli şahsın ise polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.
Büşra Yaşar'ın hastanede yapılan kontrollerde hayati öneme sahip olmayan omurlarında iki kırığın olduğu ve kısa süreli bir travma yaşadığı belirtildi. Hastanede bir gün kalan Yaşar'ın daha sonra taburcu edildiği kaydedildi.
Yolda Yürürken Başına Tuğla Düştü...genç Kızın Ölümden Döndüğü Anlar Kamerada

Pamukkale, 3. Sayfa

Kaynak: İHA


HABER YORUMLARI
16.12.2019 11:39:38