Yoldan çıkan otomobil şarampole devrildi: 3 yaralı

- Yoldan çıkan otomobil şarampole devrildi: 3 yaralı Yaralılara ilk müdahale yoldan geçenler tarafından yapıldı Vatandaşlar yaralılar için şemsiyelerle gölgelik alan oluşturduANTALYA - Korkuteli-Elmalı Karayolu Ulucak susuzu mevkiinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.

24.08.2019 13:43
- Yoldan çıkan otomobil şarampole devrildi: 3 yaralı
Yaralılara ilk müdahale yoldan geçenler tarafından yapıldı
Vatandaşlar yaralılar için şemsiyelerle gölgelik alan oluşturdu
ANTALYA - Korkuteli- Elmalı Karayolu Ulucak susuzu mevkiinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Yaralılara ilk müdahale yoldan geçen sürücüler tarafından yapılırken, yerde yatan yaralılar için şemsiyeler ile gölgelik alan oluşturuldu
Kaza sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Elmalı'daki akrabalarının ziyareti için Antalya'dan yola çıkan Zeynep Arslan idaresindeki 07 ZJ 372 Plakalı otomobil, Korkuteli-Elmalı Karayolu Ulucak susuz mevkiinde direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle ilk olarak bariyere çarptı ve ardından şarampole yuvarlandı. Kazada araç sürücü Zeynep Arslan Elvan İclal Feyzioğlu ve Fatma Gülhancıoğlu yaralandılar.
Yaralılara ilk olarak yoldan geçen vatandaşlar müdahale etti. Araçtan çıkartılan yaralılara sıcaktan korunmaları için vatandaşlar tarafından şemsiyeler ile gölgelik alan oluşturuldu. Acil servis ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından yaralılar ambulans ile Korkuteli Devlet Hastanesine kaldırıldılar.
Yoldan çıkan otomobil şarampole devrildi: 3 yaralı

Şemsi Tebrizi, Korkuteli, Elmalı, Yerel

Kaynak: İHA

16.10.2019 12:12:30