Yoldan Geçmekte Olan Servis Şoförü Kızın Başına Tuğla Düştüğü Anları Anlattı

Yoldan geçmekte olan servis şoförü kızın başına tuğla düştüğü anları anlattı Genç kızın omurgasında kafasına düşen tuğladan dolayı omurgasında 2 kırık oldu DENİZLİ - Denizli'nin Pamukkale ilçesinde geçtiğimiz Mart sokakta yürüyen 19 yaşındaki genç kızın başına inşaattan tuğla düştüğü...

18.05.2019 16:29 | Son Güncelleme: 18.05.2019 16:29
Yoldan geçmekte olan servis şoförü kızın başına tuğla düştüğü anları anlattı
Genç kızın omurgasında kafasına düşen tuğladan dolayı omurgasında 2 kırık oldu DENİZLİ - 'nin ilçesinde geçtiğimiz Mart sokakta yürüyen 19 yaşındaki genç kızın başına inşaattan tuğla düştüğü olayın görüntüleri ortaya çıktı. Genç kızın başına düşen tuğladan dolayı omurgasında hayati önem taşımayan iki kırığın olduğu öğrenildi. O anları gören servis şoförü yaşananları anlattı.
Edinilen bilgilere göre, olay geçtiğimiz 22 Mart 2019'da meydana geldi. Çamlaraltı Mahallesi Mevlana Caddesi'nde yaşanan olayda, kaldırımda bir arkadaşa ile yürüyen Büşra Yaşar'ın kafasına inşaatı devam eden 4 katlı binanın çatısında onlarca tuğla düştü. Görüntüleri yani ortaya çıkan olayda, başına tuğla düşen kız ardından baygınlık geçirdi. Daha sonra ise Yaşar'a arkadaşı ve çevresindekiler müdahale etti. Ardından Yaşar o anda yoldan geçen ve şehir içi yolcu taşımacılığı yapan bir dolmuş ile Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne götürüldü. Olayın ardından inşaatta çalışan Afgan uyruklu A.N., isimli şahsın ise polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.
Büşra Yaşar'ın hastanede yapılan kontrollerde hayati öneme sahip olmayan omurlarında iki kırığın olduğu ve kısa süreli bir travma yaşadığı belirtildi. Hastanede bir gün kalan Yaşar'ın daha sonra taburcu edildiği kaydedildi.
Yoldan Geçmekte Olan Servis Şoförü Kızın Başına Tuğla Düştüğü Anları Anlattı

Pamukkale, Denizli, Genel

Kaynak: İHA


16.12.2019 13:42:48