Yurt dışından gelen Arto, tıraş edilip ateşi ölçülmeden eve alınmadı

Amerika'dan Türkiye'ye gelirken İngiltere ve Polonya'dan aktarma yapan müzisyen Arto'yu gören arkadaşları, ateşini ölçüp tıraş etmeden eve almadı.

01.04.2020 15:10 | Son Güncelleme: 01.04.2020 20:33

Sık sık Amerika'ya gidip gelen ünlü müzisyen Arto, geçtiğimiz günlerde koronavirüs salgının ardından kısıtlanan uçuşlardan dolayı Türkiye'ye İngiltere ve Polonya aktarmalı şekilde geldi. Arto'nun arkadaşları ise salgın nedeniyle sanatçıyı tıraş etmeden eve almadı.

"MEMLEKETİMDEYİM HUZURLUYUM"

Konu hakkında samimi açıklamalarda bulunan Arto, "Türkiye'ye gelirken 3 ülke dolaştım. Haklı olarak ev sahipleri de korktu. Arkadaşlarım beni evlerine almadan önce ateşimi ölçtü. Ardından da beni tıraş edip evlerine aldılar" dedi. Arkadaşlarının haklı olduğunu da sözlerine ekleyen şarkıcı, 14 gün evden çıkmadığını ve sağlıklı olduğunu söyleyerek "Ben olsam, ben de korkardım. Memleketimdeyim huzurluyum" ifadelerini kullandı.

Yurt dışından gelen Arto, tıraş edilip ateşi ölçülmeden evine alınmadı

ARTO KİMDİR?

Aslen Ermeni olan ve sahne adıyla tanınan Arto, 1966 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Gerçek adı Harutyan Dalga'dır. Lisansını 2010 – 2013 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Medya ve İletişim Sistemleri ile Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünde tamamlandı.

1997 yılından itibaren sahnelere çıkmaya başlayan Arto, bir gece kulübü sahibidir. Sivri çıkışlarıyla bilinen Arto, Yıldız Tilbe, Emre Kaya ve Güven Baran gibi isimlerle çalışmıştır.

Yurt dışından gelen Arto, tıraş edilip ateşi ölçülmeden eve alınmadı

Kaynak: Hürriyet

Yorumlar (15)
SAPAN: amerikalı arto kim
GARDİYAN: ULAN EN UFAK ZORLUKTA HEMEN YURTDIŞINA KAÇIYORSUNUZ, SONRADA MEMLEKETİMDE HUZURLUYUM DİYORSUNUZ.
CONİ: hosgeldin ARTO kralsin :)
Haberler››Magazin››Yurt dışından gelen Arto, tıraş edilip ateşi ölçülmeden eve alınmadı - Magazin