Haber, Son Dakika, Haberler

Yurt Dışından "Yatırım Yap" Teklifi Alan Girişimci Projeler İçin Kolları Sıvadı

Türkiye'de inşaat sektöründe yaptığı projelerle dikkatleri üzerine çeken iş adamı Murat Kervancı, yurt dışında devlet nezdinde yapılan "Yatırım yap" tekliflerini dikkate alarak yeni projeler için kolları sıvadı.

17.04.2019 10:57 | Son Güncelleme: 17.04.2019 10:57
sponsorlu içerik

Kervancı İnşaat firma sahibi Murat Kervancı, "Firmamızın temelleri 1990 yılında İstanbul'da o yıllardan 2 bin yılına kadar İstanbul'da faaliyetlerini sürdürdü. O yıldan sonra Çorlu faaliyetlerimize başladık ve o günden bugüne 3 bine yakın konut yaptık. Bu konutlar daha çok yatay mimarı anlayışıyla sosyal donatı alanı olan projeler olarak yapıldı." şeklinde konuştu.

"ZAMANINDA VE GÜVENİLİR TESLİMAT"

Firma sahibi Murat Kervancı, "Projeleri en kısa zamanda tamamlayıp güvenli şekilde teslim etmemiz bizi bu alanda farklı bir yere taşıyor. Şu anda devam eden projelerimizde de bu anlayış ile çalışmaya devam ediyoruz. Park Orman projemiz 474 konur ve 38 ticari alandan oluşan bir yer ve bunu 17 ay gibi bir sürede tamamladık."dedi.

"YURT DIŞI İÇİN PROJELER YAPACAĞIZ "

Murat Kervancı, "İleride yurt dışında atılımlar yapmayı hedefliyoruz. Bununla ilgili olarak devlet nezdinde davetler oluyor. O bölgelere yatırım yapmamız için. Biz de bunu gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız. Türkiye 'de de sanayi bölgelerinde konut üretimimiz devam edecek. Konut alırken insanlarımızı güvenilir bir firmayı tercih etmeli ve alırken kazandırması anlayışına mutlaka özen göstermeliler." ifadelerini kullandı.

Yurt Dışından ’Yatırım Yap’ Teklifi Alan Girişimci Projeler İçin Kolları Sıvadı

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Ekonomi ››Yurt Dışından 'Yatırım Yap' Teklifi Alan Girişimci Projeler İçin Kolları Sıvadı - Ekonomi