Zabıtaya hitabıyla duygulandıran Burhan amca hastaneye kaldırıldı

Ordu'da zorunlu ihtiyaçlarını karşılamak üzere evine gelen zabıta ekiplerine yaptığı naif konuşmasıyla sosyal medyanın gündemine oturan 77 yaşındaki Burhan Kılıçkını, ayak bileğindeki yaranın kanamasının durdurulamaması üzerine apar topar hastaneye kaldırıldı.

06.04.2020 13:00 | Son Güncelleme: 06.04.2020 15:42

Ordu'da, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında ikametinden çıkması kısıtlanan ve zorunlu ihtiyaçlarını karşılamak üzere evine gelen zabıta ekiplerine kullandığı üslupla sosyal medyada ilgi gören 77 yaşındaki Burhan Kılıçkını, hastaneye kaldırıldı.

KANAMAYI DURDURAMAYINCA YARDIM İSTEDİ

Alınan bilgiye göre, Altınordu ilçesinde yalnız yaşayan ve şeker hastası olduğu öğrenilen Burhan Kılıçkını'nın bir süre önce ayak bileğinde oluşan yarası kanamaya başladı. Kendi imkanlarıyla kanamayı durduramayan Burhan Kılıçkını, komşularından yardım istedi.

Zabıtaya hitabıyla duygulandıran Burhan amca hastaneye kaldırıldı

İLK MÜDAHALE EVİNDE YAPILDI

Eve gelen komşularının da kanamayı durduramaması üzerine 112 Acil Servis ekiplerine haber verildi. Bir süre sonra eve gelen ekipler Burhan Kılıçkını'na ilk müdahaleyi burada yaptı. Burhan Kılıçkını daha sonra Ordu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kılıçkını'nın hastanede yapılan müdahalenin ardından plastik cerrahına sevk edildiği öğrenildi.

Zabıtaya hitabıyla duygulandıran Burhan amca hastaneye kaldırıldı

Kaynak: AA

Yorumlar (28)
AMASYALI: ACİL SİFALAR DAYI. . ALLAHA EMANET
TEOMAN ÇALMAŞUR: geçmiş olsun dayı allaha emanet ol
SAMİ: çok geçmiş olsun, nezaket timsali beyefendi amcaya YÜCE RABBİM tez zamanda hayırlı şifalar versin inşallah.
Haberler››3. Sayfa››Zabıtaya hitabıyla duygulandıran Burhan amca hastaneye kaldırıldı - Haberler