15 Mart 2019, 10:35

Zafer Çika'nın Cenaze Törenine Katılmayan Arda Turan: Kulüp İzin Vermiyor

Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika'nın cenaze törenine katılmayan Arda Turan, "Kulüp izin vermiyor, şehir dışındayız. Bu yüzden kendi dedemin ve babaannemin cenazesine bile gidemedim." dedi.

Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika, İzmir'de geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Çika dün izmir'de toprağa verildi.

Sanat, spor ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin katıldığı cenaze töreninde gözler Arda Turan'ı aradı. "Manevi abim" dediği Zafer Çika'nın cenazesine katılmayan Turan, 2. Sayfa programına açıklama yaptı.

"KULÜP İZİN VERMİYOR"

Turan programın sunucularına şu mesajı attı: Sabah antrenman var kulüp izin vermiyor, şehir dışındayız. Bu yüzden kendi dedemin-babaannemin cenazesine bile gidemedim.

Demet Akbağ, Arda Turan, Zafer Çika, Magazin, SporYORUMLAR (4)
OIOO: maç var. takım şehir dışında ve kulüp izin vermiyor ne yapacak adam gunahım kadar da sevmem ardayı ama yapacak birşey yok.
ADINIZI YAZINDOĞRUCU: Hadi ulan avradini hangi estetikçiye götürdünde suçu kulübün üstüne yıkıyon
BİRİSİ: METROBÜSÜNÜZE BİNİP GİTSEYDİN NOLCAK SANKİ. . TERBİ SEVİYESİ ADAMLIK SEVİYESİ İNSANLIK SEVİYESİ SIFIR ALTINDA. . ADINI HAYKIRDIĞIM HER SANİYE O TURUBUNLERDE BANA YAZIKLAR OLSUN SANA DEĞİL!
HERŞEY !Y! OLACAK :): acun çağırsa koşa koşa gidersin dürzüü :)