Zeynep'in katili milli boksörün ifadesi ortaya çıktı: Şüphelendiren hareketler yapıyordu

Muğla'da sevgilisi Zeynep Şenpınar'ı öldüren katil zanlısı milli boksör Selim Ahmet Kemaloğlu'nun ifadesi ortaya çıktı. Katil zanlısı ifadesinde, "Zeynep sürekli beni şüphelendiren hareketler yapıyordu. Sürekli kapıya yöneldiği için korktum. Tek hatırladığım elimde bıçak olduğuydu. Daha sonra da ambulansın geldiğini hatırlıyorum" dedi.

05.06.2020 20:33 | Son Güncelleme: 05.06.2020 20:46
Yorumlar (20)
İ: Hap kullanıyormuş baksana
KANUN YETERSİZ: 5 yıl sonra çıkar, evlenir baba olur. Olan ölene oldu.
SAPİENS: FISTIK GİBİ KIZLAR, BÖYLE SAPIKLARA AŞIK OLUP ÖLÜYORLAR.
CENGİZHAN: BİR ERKEK HAYATINDAKİ KADINDAN ŞÜPHELENİYORSA GUVENMİYORSA ANINDA BIRAKIR AYRILIR GİDER .ÖLDÜRMEK ŞİDDET UYGULAMAK RUH HASTASI MANYAK SAPIK DAVRANIŞLARDIR. ÜLKEMİZDE BU VB OLAYLARA ÇOK AĞIR CEZALAR OLMALI İNFAZ DÜZENLEMESİ ADI ALTINDA KADER MAHKUMU GİBİ SAÇMA SAPAN BİR SÖYLEMLE BİR KAÇ YIL SONRA SERBEST KALMAMALI.
DOKTOR: Adam zaten uzun süredir psikolojik rahatsızlık yaşadığını ve ilaç kullandığını belirtmiş.
1 0
TEOMAN ASYA: bu vatandaşın getirildiği bir kurumda çalışan infaz ve koruma memuru olarak diyeceğim şudur ki, bizim ne şartlarda çalıştığımızı, kimlerle muhatap olduğumuzu görün. 3 gün sonra daha öncekileri unuttuğunuz gibi bunu da unutacaksınız ve biz yıllarca bu ve benzerleriyle aynı ortamda bulunacağız. Dışarda bizim hakkımızda acımasızca yorum yaparken tekrar tekrar düşünün. .
AHMET: bu boksör ayısını da devlet bıçaklayacak ve yavaşça ölümünü beklerken kusura bakma birden elimizde bıçak belirdi gerisini ise hatırlamıyorum diyerek gebermesini bekleyecek.
AHMET: böyle ayılar ile beraber yaşamanın, ahlaksızlığın ve gayrimeşru hayatın neticesi budur. bu ayı bu kadar kolay bir kız bulunca ne olduğunu şaşırmış. okumuş kızlar neden böyle ayılar ile dolaşır bilmem
NESDAHL: Eeeee Adam yakisikli kazli boylu, degilmi kizlar ucarsiniz boylelerine, arastirmadan tanimadan kolay gelsin size.
NESDAHL: Ne oldu askim askim diye havalarda ucun, her sapikla dost hayati yasayin byee
ADSIZ: Hayat almak ,yasama son vermek sanki bir domates kesmek kadar siradan olmamali. Çok uzucu
KAMİL BEN: Ruh sağlığım yerinde değildi tedavimden sonra salın beni yenilerini öldüreyim mealen böyle. Modern serbest yetişen özgür kızlara da örnek olsun. Serserileri seçmeyin apartman çocukları bulun Atakan yelekli gözlüklü onlarla evlenin yoksa piçaklanırsınız.
DEMET: Allah rahmet etsin. Katil akıl sağlığının yerinde olmadığı imajı çiziyor bence.. En ağır cezayı almalı. Kadına şiddet son bulsun. Sırf kadın olduğu için bir cana kıyılmasın bu ülkede
:-: bir kızın hayatı yok edilmişse bir ailenin elinden can evladı yaşam hakkı alınmışsa kimse kusura bakmasın bir hergelenin yer yüzünde yaşaması gök yüzüne ayıp olur dünyayı aydınlatan güneşe hakaret olur oksijen bir mahluğun ciğerine gittiği için insandan nefret eder. bir aile evladını ebedi göremeyecekse katiller de görüşe çıkmamalı aileleriyle yakınlarıyla görüşmemeli güneşi görmemeli bu tipler hak için ibreti alem için yerin yedi kat dibine hapsedilmeli ki yürekler soğusun hak yerini bulsun
İNŞALLAH: İNŞALLAH BİR İNSAN EVLADI ÇIKARDA ÖMÜR BOYU HAPİS CEZASI VERİR. AMİN
ARİF: BU BİR YARATIK İNSAN OLAMAZ ALLAH TEZ ZAMANDA CANINI ALSIN
2 akli dengesi bozuk insanın birlikte yaşamasının sonuçları . elemanın neden psikolojik ilaçlar aldığınıda anlatıyım size . kullandığı steroid iğneleri yüzünden . çünkü o ilaçlar insanın hormonal yapısını bozuyor . steroid almayı kestiğiniz andan itibaren erkekliğiniz diye birşey kalmıyor .
AZİZ: Bu adama daha halen milli böksör diyorsunuz neresi milli steroit dolu böyle milli boksör mü olur. Hiç mi boksör görmediniz.
ADİL: Zeka seviyesi çok düşük olanlar yalan söyleyince çok daha iğrenç oluyor. Gece 3''e kadar temizlik yapıyordu o zaman ben de kapıyı kitledim. Tamam serbestsin hadi gidebilirsin.
SERDAR: Kasları büyümüş beyni küçülmüş yaratık ! Milli sporcuymuş ahlaksız bedelini ağır ödersin dilerim!
Haberler››3. Sayfa››Zeynep'in katili milli boksörün ifadesi ortaya çıktı: Şüphelendiren hareketler yapıyordu - Haberler