Zillere basarak yaptığı yardım çağrısı karşılıksız kalan talihsiz vatandaşın cansız bedeni bulundu

Antalya'da kimliği belirsiz bir kişi, gece yarısı saatlerinde zillere basarak yardım istedi. Daire sahipleri, bir süre sonra gelen gürültü sonrası dışarı çıktıklarında kapıyı açmadıkları talihsiz vatandaşın cansız bedeniyle karşılaştı.

Zillere basarak yaptığı yardım çağrısı karşılıksız kalan talihsiz vatandaşın cansız bedeni bulundu
18.05.2020 13:50 | Son Güncelleme: 18.05.2020 15:46

Antalya'nın Kepez ilçesinde, gece yarısı 50 yaşlarındaki bir erkek, bir apartmandaki zillere basarak yardım istedi. Daire sahipleri, yardım isteyen adamı tanımadıkları için kapıyı açmadı. Bir süre sonra gelen gürültüyle dışarı çıkan vatandaşlar yardım isteyen şahsın cansız bedeniyle karşılaştı.

YARDIM ETMEDİKLERİ ADAMI YERDE YATARKEN BULDULAR

Antalya'nın Kepez ilçesi Yükseliş Mahallesi Mithatpaşa Caddesi'nde, gece yarısı üzerinde çizgili eşofman ile tişört bulunan 45-50 yaşlarındaki bir erkek, 8 katlı binada oturan daire sahiplerinin zillerini çalarak, onlardan yardım istedi. Daire sahipleri, önce tanımadıkları kişiye kapıyı açmadı ancak ardından duyulan gürültü üzerine dışarıya çıktı. Yardım isteyen kişinin yerde yattığını gören daire sahipleri, durumu 112 Acil çağrı merkezine bildirdi.

YÜKSEKTEN DÜŞME SONUCU HAYATINI KAYBETTİ

İhbarın ardından olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yapılan incelemede, kimliği belirsiz erkeğin yüksekten düşme sonucu yaşamını yitirdiği belirlendi.Polise bilgi veren daire sahipleri, ölen kişinin olay öncesinde bütün zilleri çalıp, yardım istediğini söyledi. Ölen kişinin cenazesi, Antalya Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Kaynak: DHA

Yorumlar (148)
SALİH: Çok üzüldüm. Çocukluktan bu eğitim veriliyor ya. "Tanımadığın kişinin elinden bir şey alma," selâm verme alma zaten yok.Komşu komşusunu tanımaz duruma getirildi. "İnsan insanın kurdudur"sözü gerçek oluyor artık.Yaratan da; "Bir canı kurtaran tüm canları kurtarmış gibidir" diyor.İnsanoğlu zalim bir varlıktır.Yazık...
HESAP VAR HESAP: Bu dünyanın birde diğer tarafı var
VAY ANASINI: keşke muratpaşaya gitseydi. şans oyunları en çok oraya çıkıyo. ille yardım eden çıkardı.