07.06.2014 12:36

Zirve Üniversitesi'nde Mezuniyet Töreni

Zirve Üniversitesi

Zirve Üniversitesi ilk lisans mezunlarını verdi.

Zirve Üniversitesi ilk lisans mezunlarını verdi.

Mezuniyet törenine Zirve Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Taner Nakıboğlu, Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, Gaziantep Vali Yardımcısı Mustafa Canaslan, KOSGEB İl Müdürü Gökhan Doğan, TUSKON Başkan Yardımcısı Kasım Fincan, Zirve Üniversitesi Mütevelli Heyet üyeleri, akademisyenler, öğrenciler ve aileler katıldı.

 Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, öğrencilerini yeni yaşamlarına uğurlamktan mutluluk duyduklarını belirterek "Bizler bundan tam beş yıl önce Zirve Üniversitesi'ni evrensel bilime üst düzey katkı sağlamak, yetiştirdiğimiz öğrencileri, içinde bulundukları topluma faydalı bireyler haline getirmek, üretmelerini, toplumla bütünleşmelerini ve toplum var oldukça bizim de var olmamız gerekliliğini düşünmelerini sağlamalarını için kurduk. Bugün bunun gerçekleşmiş olduğunu görmenin haklı gururunu yaşıyoruz" dedi.

 Zirve Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Taner Nakıboğlu da şunları kaydetti:

"Zihinleri bilimin ışığıyla aydınlanmış, kalpleri ülkesinin sevdasıyla yanan  bu kadar donanımlı genci bir arada görünce, ülkem adına, geleceğimiz adına umutlarım bir kat daha arttı. Bu sene dört yıllık fakültelerimizin ilk mezunlarını veriyoruz. Her iyi başlangıç daha iyinin habercisidir. Umarım ki, bu sene mezun ettiğimiz öğrencilerimizle ilerleyen zamanlarda iş dünyasında da birlikte oluruz." 

Konuşmaların ardından öğrencilere, mezuniyet belgeleri verildi. - Gaziantep Gaziantep, Adnan Kısa, Zirve Üniversitesi, Yerel
Kaynak: AA