Zuhal Topal, hayatını kaybeden damat adayı Uğur Doğan için taziye mesajı yayınladı

Evlilik programıyla adını duyuran damat adayı Uğur Doğan, sosyal medya hesabından video yayınlayarak intihar etti. Zuhal Topal ise Instagram hesabından programında ünlenen Doğan için taziye mesajı yayınladı.

15.08.2019 11:14
Zuhal Topal, hayatını kaybeden damat adayı Uğur Doğan için taziye mesajı yayınladı

Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında adını duyuran damat adayı Uğur Doğan, sosyal medya hesabından "Bana ayrılan sürenin sonuna geldik" diye video yayınlayarak intihar etti. Zuhal Topal ise Doğan'ın ölümünden duyduğu üzüntüyü Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

İNTİHAR ETTİ

Olay, önceki gün saat 18.30 sıralarında Fatih'te yaşandı. Uğur Doğan isimli damat adayı, sosyal medyadan yaptığı veda paylaşımının ardından intihar etti. Hastaneye kaldırılan damat adayı, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti.

"SAĞLIĞINA ETKİ EDECEK KİMYASAL MADDE BULUNMADI"

Doğan'ın ölümü hakkında ilk açıklama İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapıldı. Açıklamada, "Evinde yapılan incelemede sağlığına etki edecek kimyasal madde bulunamamıştır." denildi.

"ÇOK ÜZGÜNÜM"

Zuhal Topal ise Instagram hesabından kendi programında yer alan damat adayının fotoğrafını paylaşarak "Çok üzgünüm... Son derece saygılı, efendi bir kardeşimdi. Ailesine sabır, Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

Zuhal Topal, hayatını kaybeden damat adayı Uğur Doğan için taziye mesajı yayınladı

Magazin

YORUMLAR (55)
1: GIDENE DUR DEMEMEM GELENE GELME GELME DUNYANI SUYUNU CIKARTILAR GELME DERIM GUTBAY DOSTUM ASAGIDA DA UNLU OLURSUN ZUHALADA ASAGIDA BIR ARSA KAP
FİRAT: Intihar etmek yanlistir. Keske bidaha düsünseydin
MEMO: İnsanları oynamak güzel reyting uğruna . . . . . . ama adalet yokki . . . . seni görünce kanal değiştiriyor Zuhal kadın canlı yayın, , , , , , , . . . . . . manyak olmuş. . . . . . . ?
MEMO: Bu yorumdan sonra Memo olan Nikimi değiştireceğim. Nedir bu arkadaş, cahil sürüsü!
MUZLU PUDİNG: Yorumunu arkadaşlara okuttum çözemediler, kardeş ne içtin ?
THE PURGE: Cennet bahçelerindeki gölgeliklerde yeşil ipekten koltuklara oturup canının çektiği her kuşun etinden doyasıya yiyecek, devamlı akan soğuk ve taze süt nehirlerinden ya da dilerse tesnim aromalı bal şerbetlerinden kana kana içecek, nar ve muz bahçeleri hurma ve incirlerle besleyecek rableri O''nu ve ona hizmet eden hurileri, eğer oğlan seviyorsa gılmanları. . . . Cennette yok yok ve O Böylece Rabbine kavuştu, kendini Allah yolunda kurban ederek tüm günahlarının kefaretini ödedi ve bağışlandı. . . .
5: TAM BİR KAVUN KAFALISIN BE
M: saf mısın sen kardeş
GEVŞEK: git dalganı başka yerde geç münafıkmısın kafirmi bilmem ama insan olmadığın kesin
YASİN: HADİ ORADAN SOYTARI
Tüm 55 yorumu okumak için tıklayın